Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
6 C
Olsztyn
piątek, 21 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Kierowca BMW uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu

reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Morąg – Miłakowo.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godz. 16:30 na trasie Morąg – Miłakowo. Z nieustalonych przyczyn kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu. Wraz z nim podróżowało dwóch pasażerów, którzy w stanie ciężkim trafili do szpitali. Niestety jeden z nich zmarł na skutek poniesionych obrażeń. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności oraz przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Podczas obsługi tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło do kolejnego zdarzenia w tym miejscu. Kierowca Volvo wjechał w zaparkowany wóz strażacki, nie zatrzymał się i zaczął oddalać się z miejsca kolizji. Całe zajście widzieli policjanci, którzy pomagali w zabezpieczaniu miejsca wypadku. Natychmiast ruszyli za sprawcą kolizji wysyłając sygnały świetlne i dźwiękowe, by się zatrzymał. Kierowca nie reagował jednak na polecenia funkcjonariuszy. W pewnym momencie porzucił pojazd i próbował uciekać pieszo. W czynnościach brali udział również dzielnicowi z posterunku w Miłakowie, którzy zatrzymali mężczyznę. Jak okazało się 29-latek był pijany. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2 promile. Ponadto, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz sprawą 29-latka zajmie się sąd.

reklama

luty, 2020

28LUT12:00XXXVI KAZIUKI-WILNIUKI / DZIEŃ 2Kamienica Naujacka, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Darmowe,Spotkania,Warsztaty

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoKWP Olsztyn
reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X