fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Uratowany pies z torowiska

Wiadomości Uratowany pies z torowiska

Czworonogowi pomogli miejscy strażnicy z Olsztyna, którzy natknęli się na niego w czasie wykonywania obowiązków służbowych.

W czwartek około godz. 14 funkcjonariusze olsztyńskiej straży miejskiej patrolowali ul. Wczasową. Wtedy, w odległości około 300 metrów od przejazdu kolejowego, zauważyli leżącego na torowisku psa.

Strażnicy od razu pospieszyli na pomoc zwierzęciu i zabrali go z torów. Pies miał zakrwawiony pysk i uszkodzoną łapę. Funkcjonariusze natychmiast na miejsce wezwali pomoc – informuje Straż Miejska z Olsztyna. – Pamiętajmy: aby uniknąć takich sytuacji należy stosować się do obowiązujących przepisów prawnych i sprawować należytą opiekę nad zwierzętami – apelują strażnicy.

Szybko udało się ustalić właściciela czworonoga. Ranne zwierzę trafiło do kliniki pod opiekę specjalistów.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x