-2 C
Olsztyn
wtorek, 28 marca, 2023

Akcja „Powrót do szkoły” z SL Computer. Olsztyński sklep komputerowy przygotował ciekawą ofertę

Zeszyt i piórnik? Pewnie, wciąż są ważne! Jeszcze więcej w kwestiach nauki zależy dziś jednak od dobrego komputera, monitora czy drukarki, które mogą się przydać również… po odrobieniu lekcji.


Laptop Dell już za 689 złotych, 24-calowy monitor Samsung za 499 złotych czy efektowny fotel gracza za 399 złotych – to tylko niektóre z okazji, które przed pierwszym szkolnym dzwonkiem czekają na klientów w SL Computer, sklepu i serwisu komputerowego z największym doświadczeniem w Olsztynie.

– Druga połowa sierpnia to zawsze wzmożony ruch. Rodzice przychodzą z dziećmi, starsza młodzież odwiedza nas samodzielnie. Jedni dokonują większych, kompleksowych zakupów, inni po prostu uzupełniają sprzęt – opowiada Andrzej Grochowski, właściciel renomowanego salonu. – Z myślą o klientach w tym okresie, uruchomiliśmy nawet specjalną zakładkę z hasłem „Back To School”. Naszym hitem są poleasingowe komputery i notebooki topowych producentów w bardzo przystępnych cenach. Ogromną popularnością cieszą się też ostatnio fotele dla graczy i pakiet Microsoft Office – dodaje szef SL Computer.

Zanim dojdzie do zakupu, Pan Andrzej i jego załoga bardzo precyzyjnie wsłuchują się w potrzeby klienta, by dobrać mu sprzęt o odpowiednich parametrach. Ale to nie wszystko. Dość często ekipa SLC służy pomocą również po zakupie, wspierając klienta w instalacji oraz konfiguracji urządzeń.
– Indywidualne podejście to coś, co wciąż mocno wyróżnia nas na tle sieci sklepów i marketów z elektroniką – zauważa Andrzej Grochowski.
Przed startem szkoły fachowe doradztwo jest o tyle ważne, że zakupiony sprzęt bardzo często służy zarówno do nauki, jak i do zabawy, czyli do grania. A sprzęt gamingowy to już specjalizacji absolutna SL Computer.
– Rzeczywiście, słyniemy z tego od lat, że gracze zawsze mogą liczyć, że znajdą u nas coś dla siebie – przyznaje właściciel SLC. I dodaje: – Na komputery gamingowe składane u nas w salonie proponujemy dodatkowy rok gwarancji. W sumie zatem gwarancja może wynosić aż trzy lata.

Hmm… Wszystko wskazuje na to, że akcja „Powrót do szkoły” z SL Computer nie musi być taka smutna.

Specjalna zakładka na końcówkę wakacji: https://bit.ly/326obkJ
Komputery poleasingowe: https://bit.ly/32Lw2Fq
Notebooki poleasingowe: https://bit.ly/32Lw2Fq
Komputer dla graczy: https://bit.ly/2Z8Lyd1

Bądź na bieżąco z ofertami i polub SL Comupert na Facebooku

 

Adres:

ul. M.C. Skłodowskiej 18/20
10-110 Olsztyn

telefon:

89 527 98 80