fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 24 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

46-letni mieszkaniec Olsztyna: „Zrobiłem coś złego. W domu jest kochanek partnerki, który chyba umarł”

Wiadomości 46-letni mieszkaniec Olsztyna: "Zrobiłem coś złego. W domu jest kochanek partnerki, który...

46-letni mieszkaniec Olsztyna zadzwonił na policję, twierdząc, że doszło do przestępstwa. Jak się okazało, zrobił to dla zabawy. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie został ukarany wysokim mandatem.

Wczoraj (15.08) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie od 46-latka, który oznajmił „Zrobiłem coś złego, chcę zgłosić przestępstwo. W domu jest kochanek partnerki, który chyba umarł”. Natychmiast na miejsce został wysłany policyjny patrol, który ustalił szczegóły zdarzenia.

W mieszkaniu funkcjonariusze zastali zgłaszającego, który był pod wpływem alkoholu. 46-latek zapytany o powód wezwania pomocy, twierdził, że „nic tu się nie stało, zadzwoniłem – od tak”. Mężczyzna w rozmowie z policjantami wyrażał się lekceważąco. W domu była obecna również jego partnerka, który potwierdziła, że jej konkubent zadzwonił na numer alarmowy dla zabawy, a wcześniej dochodziło do podobnych sytuacji.

Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialnie zachowanie został ukarany 500-złotowym mandatem.

Pamiętajmy !

Przed wybraniem numeru alarmowego warto zastanowić się – czy sprawa, którą zgłaszamy, wymaga interwencji policji. Musimy pamiętać o tym, że w momencie, kiedy blokujemy linię alarmową, ktoś inny może potrzebować pilnie pomocy!

Za bezpodstawne wezwanie służb zgodnie z art. 66 kodeksu wykroczeń, sprawca podlega karze aresztu, karze ograniczenia wolności lub karze grzywny.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKMP Olsztyn

9 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


9 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

9
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x