Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
7 C
Olsztyn
środa, 19 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Rusza Olsztyn Green Festival

reklama

Druga edycja najbardziej ekologicznego festiwalu w Polsce to nie tylko wydarzenia muzyczne, ale mnóstwo dodatkowych atrakcji dla osób w każdym wieku.

W czasie trwania festiwalu (14-15.08) na plaży miejskiej zaprezentuje się 21 artystów. Wśród nich Maria Peszek, Julia Marcell, Fish Emade Tworzywo, Anita Lipnicka i Patrycja Markowska. Koncerty odbędą się na dwóch scenach ustawionych przy głównym kąpielisku (najbliżej kapitanatu) oraz nieco dalej, w pobliżu boisk do siatkówki.

Ale koncerty to tylko część Olsztyn Green Festival. Na pewno nie będą nudzić się najmłodsi. Dla nich mnóstwo zajęć – będą lekcje o przyrodzie, zajęcia z flamenco, warsztaty plastyczne, wybory mistrza baniek mydlanych. Będzie można zajrzeć do mobilnego planetarium, które stanie przy brzegu Jeziora Krzywego. Co ważne, 12-latkowie i młodsi wchodzą za darmo.

reklama

Olsztyn Green Festival to też doskonała okazja do poruszania się. Będą warsztaty żeglarskie, wyścigi rowerów wodnych, joga i zumba. A po wysiłku będzie można smacznie zjeść. Na odwiedzających festiwal czekać będą stoiska ze smacznym i zdrowym jedzeniem. Swoją kulinarną wiedzę będzie można poszerzyć podczas warsztatów i pokazów kulinarnych.

Program festiwalu dostępny TUTAJ.

Na Olsztyn Green Festiwal najlepiej przyjść, przyjechać rowerem (będzie mnóstwo stojaków dla rowerów) albo dojechać autobusami komunikacji miejskiej, które będą kursować częściej niż zwykle (czytaj TUTAJ).

Przypominamy jednocześnie, że w piątek i w sobotę – 14 i 15 sierpnia – wejście na teren Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel będzie możliwe jedynie z biletem Olsztyn Green Festival. W dalszym ciągu pozostanie dostępna wypożyczalnia sprzętu wodnego przy kapitanacie. Będzie można korzystać z innych plaż strzeżonych – Słonecznej Polany oraz nad jeziorem Skanda.

Utrudnienia_na_plazy_miejskiej_sierpien_2015

W sprzedaży dostępne są karnety (40 zł) oraz bilety jednodniowe (25 zł). W dniu imprezy wejściówki będą droższe o 5 złotych. Bilety można kupić w sieci sprzedaży eBilet.pl, w Empikach oraz na terenie festiwalu podczas jego trwania.

reklama

luty, 2020

20LUT18:00FILMOWY SPICHLERZ: NAJLEPSZY PRZYJACIEL CZŁOWIEKASpichlerz, Piastowska 13Kategoria wydarzenia:Darmowe,Kino,Rozrywka,Spotkania,Szkolenia,Warsztaty

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X