fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 3 grudnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Jarmark warmiński po raz siódmy. Jakie zmiany?

Wiadomości Jarmark warmiński po raz siódmy. Jakie zmiany?

W pierwszej połowie grudnia na olsztyńskiej starówce znów zagoszczą regionalne kramy i miły przedświąteczny rozgardiasz – przed nami już VII Warmiński Jarmark Świąteczny.

Największy świąteczny jarmark na Warmii i Mazurach w tym roku odbędzie się w dniach 10-13 grudnia. Przebywając w tym czasie na olsztyńskiej starówce przez 4 dni będzie można poczuć klimat zbliżających się świąt.

Jednak tegoroczny jarmark, organizowany tradycyjnie przez miejskie władze, będzie się różnił od poprzednich edycji. – Po licznych konsultacjach nie bez żalu rezygnujemy w tym roku z „Ogrodu Rzeźb Lodowych” tradycyjnie zlokalizowanego na Targu Rybnym – zapowiadają organizatorzy. – Co prawda była to niezwykle klimatyczna atrakcja, niemniej nazbyt uzależniona od warunków atmosferycznych. A jak pamiętamy z poprzednich edycji Jarmarku, aura niejeden raz potrafiła nam spłatać figla i to w pełnej rozpiętości.

Nie ma jednak powodów do obaw, że Targ Rybny będzie stał pusty – na miejscu rzeźb lodowych pojawi się inna atrakcja. Jaka? To wciąż tajemnica.

Poza tym, jak co roku, czeka nas m.in. bogaty program artystyczny, Mikołaj z Rovaniemi, wyjątkowe iluminacje, karuzela wenecka, kolej św. Mikołaja, a przede wszystkim 25 świątecznych domków pełnych niepowtarzalnych wyrobów czy smakołyków. Urzędnicy zapowiadają także inne specjalne niespodzianki.

Wystawcy zainteresowani udziałem w jarmarku mogą zgłaszać się do 20 listopada pod adresem [email protected]

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

7-letni Bruno z Olsztyna walczy z rakiem. Nie ma wiele czasu

Bruno Pressler-Wigura z Olsztyna toczy swoją trzecią walkę z nowotworem. Stosowana do tej pory chemioterapia nie przyniosła efektów. Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/bruno Bruno to 7-latek z...

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Przeczytaj także:

4
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x