Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
4 C
Olsztyn
wtorek, 18 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Brutalna bójka w tramwaju [WIDEO]

reklama

W poniedziałek (15.07) około godziny 21:30 strażniczy jadący ul. Kościuszki zauważyli, że przejeżdżający w pobliżu tramwaj zatrzymuje się i włącza światła awaryjne.

Pojazd został zatrzymany przez czujnego motorniczego, który zauważył dwóch mężczyzn bijących się wewnątrz tramwaju. Motorniczy zwrócił się do patrolu z prośbą o pomoc.

reklama

Uczestnicy tego zajścia zostali rozdzieleni przez strażników. Z racji tego, że obaj byli pod wpływem alkoholu, zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień, a po jej opuszczeniu ponieśli konsekwencje za zakłócanie spokoju i porządku publicznego.

Jak się okazało znajomi pokłócili się o telefon, który jeden miał zabrać drugiemu. Na szczególną pochwałę zasługuje postawa motorniczego. Dzięki jego szybkiej reakcji nie doszło do zniszczeń, a przede wszystkim nie ucierpiał nikt z pasażerów.

reklama

luty, 2020

03LUTCały dzienCENTRUM MYŚLI JANA PAWŁA II UDOSTĘPNIA WYSTAWĘ „KAROL WOJTYŁA. NARODZINY”Centrum Myśli Jana Pawła II, Warszawa, Foksal 11Kategoria wydarzenia:Wystawy artystyczne

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X