fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Mieszkaniec Olsztyna poszukiwany listem gończym zatrzymany na lotnisku w Szymanach

Wiadomości Mieszkaniec Olsztyna poszukiwany listem gończym zatrzymany na lotnisku w Szymanach

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali poszukiwanego mieszkańca Olsztyna. Mężczyzna trafił do aresztu.

16 lipca na lotniczym przejściu granicznym w Szymanach, do odprawy na kierunku wyjazdowym z Polski na Ukrainę stawił się 37-letni olsztynianin. W trakcie weryfikacji dokumentów tożsamości podróżnego, funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie potwierdzili, że jest on poszukiwany. Mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych za jazdę pod wpływem alkoholu. Kierowca nie zastosował się do decyzji organu i ponownie wsiadł za kierownicę swojego auta. W związku z powyższym Sąd Rejonowy w Ostródzie wystawił za 37-latkiem list gończy.

Mieszkaniec Olsztyna został zatrzymany i przekazany policjantom z KPP w Szczytnie. Poszukiwanemu mężczyźnie grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Od początku lipca funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali na przejściach granicznych 17 poszukiwanych osób. 4 obywateli Polski ścigał wymiar sprawiedliwości za popełnione przestępstwa. Natomiast 10 Polaków i 3 Rosjan nie opłaciło wcześniej zasądzonych kar grzywien na kwotę ponad 18 tys. zł. Podróżni dopiero po opłaceniu zaległości ruszyli w dalszą podróż.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x