fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 7 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Kryminalni zabezpieczyli 200 gramów amfetaminy i 30 gramów marihuany

Kryminalni w miniony weekend zabezpieczyli blisko 200 gramów amfetaminy i ponad 30 gramów marihuany oraz tabletki ekstazy. Właściciele niedozwolonych substancji usłyszeli już zarzuty. Obaj mężczyźni ze swojego postępowania będą się tłumaczyć przed sądem.

Ostródzcy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej na podstawie przeprowadzonych czynności ustalili, że dwóch mieszkańców miasta może posiadać narkotyki.

Pierwszy z zatrzymanych mężczyzn wpadł w ręce kryminalnych w piątkowy wieczór. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli ponad 160 gramów amfetaminy. Właściciel tych niedozwolonych substancji trafił do policyjnej celi. Następnego dnia 42-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi mu za to kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę (13.07.2019) ostródzcy policjanci zatrzymali 21-latka, który posiadał narkotyki. Tym razem funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 30 gramów marihuany, ponad 30 gramów amfetaminy i 7 tabletek ekstazy. 21-latek również trafił do policyjnej celi. Wczoraj młody ostródzianin został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ŹródłoKWP Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...

Miliardy na wsparcie przedsiębiorców i ochronę miejsc pracy

Już ok. 2,6 miliarda złotych trafiło do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego w ramach tarcz wspierających przedsiębiorców – antykryzysowej, finansowej i pomocowej. – Sama tarcza...