Ogólnopolska gala MMA w Olsztynie!

Ogólnopolska gala MMA w Olsztynie!

kaiser fight_night

Pierwsza gala Kaiser Fight Night będzie nie lada gratką dla fanów sztuk walki, a w szczególności formuły MMA. Wydarzenie to odbędzie się 5. grudnia w hali Uranii. W oktagonie będą mieli szansę zaprezentować się znani zawodnicy z Olsztyna. Jesteśmy pewni, że emocji nie zabraknie.

Kaiser Fight Night jest federacją sportów walki. Powstała w wyniku wielogodzinnych rozmów trzech osób: Przemysława Zbiciaka, Piotra Roskosza oraz Krzysztofa Dębskiego. Za cel organizatorzy stawiają sobie stworzenie szansy mieszkańcom Warmii i Mazur do uczestnictwa w wydarzeniu o wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Pierwszą okazję do zaprezentowania swojego profesjonalizmu będą mieli już niebawem.

Dokładnie 5 grudnia w legendarnej już hali Uranii odbędzie się pierwsza gala Kaiser Fight Night. – Można powiedzieć, że będzie to wydarzenie ogólnopolskie a nawet międzynarodowe, gdyż wystąpią w nim zawodnicy z zagranicy – tłumaczy Przemysław Zbiciak i dodaje, że Kaiser Fight Night będzie imprezą cykliczną. – Chcielibyśmy, aby gale odbywały się w Olsztynie, ale to nie tylko od nas zależy. To miasto ma bogatą historię związaną ze sztukami walki. Trenowało tutaj wielu wybitnych sportowców – kontynuuje Zbiciak.

Bukowiecki z medalem mistrzostw Polski w pchnięciu kulą

Organizatorzy są zdania, że stolica Warmii i Mazur może udźwignąć ciężar organizacji ogólnopolskiej gali sztuk walki. W końcu, w nieodległej przeszłości w mieście odbywał się memoriał Huberta Wagnera czy wyścigi etapowe Tour de Pologne, a od tego roku na stałe zagościł turniej siatkówki plażowej.

Ale czym przyciągnąć tłumy, jak nie możliwością oglądania znakomitych zawodników? Główną atrakcją ma być starcie Sylwestra Borysa, doświadczonego zawodnika z klubu Arrachion, z rywalem z Ukrainy. Organizatorzy jednak nie chcą zdradzić jego tożsamości. Do kolejnego ciekawego pojedynku dojdzie w formule K-1, gdzie o pas mistrza Europy zmierzą się Przemysław Zygmuntowicz, niezwykle utalentowany olsztynianin oraz posiadacz pasa, reprezentant Białorusi – Stanisław Zaniewski.

Oprócz walk wieczoru widzowie będą mogli liczyć na emocje w innych starciach. W oktagonie wystąpią: jeden z organizatorów wydarzenia – Przemysław Zbiciak, Mateusz Michalski, Piotr Danielski, Wojciech Giera oraz Piotr Renkowski. Czy mamy szansę zobaczyć Mameda Chalidowa? –Oczywiście, że chcielibyśmy, aby Mamed wystąpił. Wiemy jednak, że ma ważny kontrakt z największą federacją sztuk walki w Polsce, czyli KSW. Być może w przyszłości podpisze z nami kontrakt – śmieje się Przemysław Zbiciak.

Bukowiecki triumfuje i zdobywa złoty medal

Cena biletów wahają się od 40 do 120 zł. Będą dostępne w sprzedaży już od początku przyszłego tygodnia (9 listopada).

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Olsztynianin
16 listopada 2015 20:03

Kibicuję tylko Polakom nie islamistom jak ktoś ich tak bardzo kocha to niech przeprowadzi się do Syrii -powodzenia

Bandzio
10 listopada 2015 12:38

Elegancko!