fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Pijani rozrabiali w Kortowie

OlsztynPijani rozrabiali w Kortowie

Trzech młodych mężczyzn zatrzymanych w olsztyńskim kampusie może usłyszeć zarzut zniszczenia mienia. Mieszkańcy Olsztyna i gminy Dźwierzuty kopali kosze na śmieci i próbowali je wyrwać. 

reklama

Do zdarzenia doszło dziś w nocy. Około pół do pierwszej olsztyńscy policjanci dostali informację od pracowników Straży Kortowskiej o ujęciu trzech mężczyzn, którzy zniszczyli kosze na śmieci na terenie osiedla studenckiego.

Funkcjonariusze zatrzymali na miejscu trzech młodych mężczyzn w wieku od 21 do 26 lat. – Z zebranych informacji wynikało, że mężczyźni kopali i próbowali wyrwać z ziemi dwa kosze na śmieci. Sprawcy byli nietrzeźwi. Mieli od 1 do 2,5 promila alkoholu w organizmach. Podejrzani noc spędzili w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu będą mieli możliwość wyjaśnienia swojego zachowania – podaje Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

reklama
Pijana babcia z 3 promilami alkoholu opiekowała się 1,5-rocznym wnukiem

Funkcjonariusze ustalają okoliczności tego zdarzenia i zbierają materiał dowodowy, który pozwoli na przedstawienie im zarzutów. Może im grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Emil
2 listopada 2015 19:26

Jeszcze z 10 lat temu mój młody, gniewny i pijany kolega miał podobną sytuację i dostał grzywnę 500zl. Dla młodego człowieka to wystarczająca kara, już żadnego kosza nie zdemolowal 😉

Anonimowo
2 listopada 2015 15:31

Prawa nie znają

Polecane
Ogłoszenia
Pijana babcia z 3 promilami alkoholu opiekowała się 1,5-rocznym wnukiem
Nocny włamywacz zatrzymany przez policję: mężczyzna usłyszał cztery zarzuty