fbpx
17 C
Olsztyn
piątek, 22 września, 2023

Świętuj pierwsze urodziny wspólnie z Intermarché Olsztyn

Już w najbliższą sobotę klienci marketu przy ul. Dorantta będą mieli okazję skosztowania urodzinowego tortu. Olsztyńskie Intermarché kończy właśnie rok.

Moc atrakcji, niespodzianki, upominki – tego z pewnością nie zabraknie w czasie obchodów pierwszej rocznicy działalności Intermarché w stolicy regionu. Supermarket zlokalizowany na terenie Tęczowego Lasu zaprasza wszystkich swoich klientów do wspólnego świętowania – miłośnicy słodkości mogą liczyć na kawałek wielkiego urodzinowego tortu, a smakosze z pewnością nie przejdą obojętnie obok degustacji wyjątkowych wędlin z wędzarni działającej na terenie marketu.

Urodziny olsztyńskiego Intermarché (ul. Dorantta 20) odbędą się już w sobotę, 7 listopada, o godz. 11.

intermarche urodziny plakat

Wielkie otwarcie supermarketu Intermarché w Olsztynie odbyło się 6 listopada 2014 roku. Od tego czasu każdego dnia olsztyńscy klienci sklepu mogą w nim wybierać z ponad 18 tys. różnego rodzaju wyrobów i towarów spożywczych oraz przemysłowych. Bogatą ofertę marketu wyróżniają tradycyjne wędliny z jego własnej wędzarni oraz wybór francuskich win. Sama inwestycja zapewniła ponad 50 nowych miejsc pracy, a ponadto wspiera także regionalny biznes poprzez współpracę handlową z lokalnymi dostawcami. Właściciele olsztyńskiego supermarketu aktywnie uczestniczą również w życiu społecznym miasta – w ubiegłym roku pomoc finansową od Intermarché otrzymali m.in. mali pacjenci ze Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.