9 C
Olsztyn
czwartek, 29 września, 2022
reklama

Niedaleko Olsztyna utonęła reprezentantka Rosji w piłce ręcznej plażowej

WiadomościNiedaleko Olsztyna utonęła reprezentantka Rosji w piłce ręcznej plażowej
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Utonęła 21-letnia zawodniczka reprezentacji Rosji w piłce ręcznej plażowej – poinformowała ostródzka policja. W Starych Jabłonkach rozgrywano Mistrzostwa Europy w tej dyscyplinie.

reklama

Oficer prasowa policji w Ostródzie Anna Karczewska poinformowała w poniedziałek, że 21-letnia zawodniczka utonęła w jeziorze Szeląg Mały w Starych Jabłonkach przed godz. 1 w nocy z niedzieli na poniedziałek. Karczewska podała, że kobieta była reprezentantką Rosji w piłce ręcznej plażowej i uczestniczyła w Mistrzostwach Europy w tej dyscyplinie, która w ostatnich dniach rozgrywano w Starych Jabłonkach. Zawodniczka, która utonęła, miała w ostatnim czasie dołączyć do reprezentacji Rosji. Policja nie podaje jej personaliów.

„Nie znamy jeszcze dokładnej przyczyny śmierci kobiety. Policja została poinformowana przez operatora numeru 112. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, kobieta była reanimowana” – dodała Karczewska. Powiedziała, że mimo reanimacji nie udało się przywrócić 21-latce czynności życiowych.

Tajemnicza śmierć filmowca z Warszawy. Strażacy wyłowili ciało
reklama

„Do rana na miejscu pracował prokurator, który wszczął w tej sprawie postępowanie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci” – powiedziała Karczewska.

Karczewska dodała, że policja o śmierci zawodniczki poinformowała ambasadę Rosji.

reklama

Zawodniczka z Rosji kąpała się w jeziorze przy pomoście w Starych Jabłonkach.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama