fbpx
-0 C
Olsztyn
czwartek, 1 grudnia, 2022

Ale Zebra Olsztyn wielkie otwarcie! Centrum rozrywki na Starym Mieście

To będzie centrum rozrywki stworzone w iście amerykańskim stylu. Wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośników dobrej zabawy. Dorosłych, ale też dzieci i młodzieży. Już w sobotę wielkie otwarcie Ale Zebra Olsztyn. 

Wielkie otwarcie Ale Zebra w Olsztynie!

Ale Zebra w Warszawie jest niekwestionowanym hitem lewobrzeżnej Warszawy. Teraz centrum rozrywki otwiera swoją filię w Olsztynie. Gdzie? W samym centrum olsztyńskiej starówki koło fontanny. Jest to lokal po byłym sklepie sportowym przy ulicy Stare Miasto 8, koło sklepu Flying Tiger.

Ale Zebra Olsztyn wielkie otwarcie! Centrum rozrywki na Starym Mieście

Wielkie otwarcie Ale Zebra Olsztyn już w najbliższą sobotę 6 lipca o godzinie 12:00!
Z tej okazji na Scenie Staromiejskiej w godzinach 12-18 odbędzie się piknik. Właściciele zapraszają wszystkich mieszkańców Olsztyna: dorosłych, ale także rodziny z dziećmi. W tym czasie, wszyscy mogą korzystać z bezpłatnych atrakcji, takich jak: mini escape room, CashBox, fotobudka czy mini katapulta. Na gości czekają również gry plenerowe z różnych stron świata oraz zawody z nagrodami w koszykówkę na automatach.

Mrągowski amfiteatr ma być zadaszony

Dołącz do Ale Zebra na Facebooku!

Czym jest centrum rozrywki Ale Zebra w Olsztynie? 

W samej Zebrze na powierzchni blisko 700 metrów można znaleźć Laser Tag Zamek czyli najnowocześniejszy paintball laserowy (ta atrakcja czynna będzie od 13 lipca), strefę gier z uwielbianymi przez wszystkich automatami, na których wygrane bilety można wymieniać na nagrody, bilard, część pubową w stylu Legend Warmińskich ze sceną, a także strefę gastronomiczną z szeroką ofertą kuchni i baru. Oferta skierowana jest do dzieci starszych od 7 lat, młodzieży oraz… dorosłych. Na miejscu będzie można zorganizować urodziny, wieczór kawalerski i imprezę firmową.

Zobaczcie jak to wygląda w Warszawie.

Ale Zebra Olsztyn wielkie otwarcie! Centrum rozrywki na Starym Mieście Ale Zebra Olsztyn wielkie otwarcie! Centrum rozrywki na Starym Mieście Ale Zebra Olsztyn wielkie otwarcie! Centrum rozrywki na Starym Mieście Ale Zebra Olsztyn wielkie otwarcie! Centrum rozrywki na Starym Mieście Ale Zebra Olsztyn wielkie otwarcie! Centrum rozrywki na Starym Mieście Ale Zebra Olsztyn wielkie otwarcie! Centrum rozrywki na Starym Mieście

Zdjęcia z Olsztyna zaprezentujemy na łamach TKO po oficjalnym otwarciu lokalu w sobotę. Udało nam się jednak wejść do środka i zrobić kilka „fotek”. Lokal Ale Zebra na olsztyńskiej starówce zapowiada się rewelacyjnie!

„Polskie żony”, jakie są naprawdę? Poznajcie Basię ze wsi Prętki w woj. warmińsko-mazurskim!

Ale Zebra Olsztyn wielkie otwarcie! Centrum rozrywki na Starym Mieście Ale Zebra Olsztyn wielkie otwarcie! Centrum rozrywki na Starym Mieście Ale Zebra Olsztyn wielkie otwarcie! Centrum rozrywki na Starym Mieście Ale Zebra Olsztyn wielkie otwarcie! Centrum rozrywki na Starym Mieście Ale Zebra Olsztyn wielkie otwarcie! Centrum rozrywki na Starym Mieście Ale Zebra Olsztyn wielkie otwarcie! Centrum rozrywki na Starym Mieście Ale Zebra Olsztyn wielkie otwarcie! Centrum rozrywki na Starym Mieście

Ale Zebra Olsztyn wielkie otwarcie! Centrum rozrywki na Starym Mieście

Ale Zebra Olsztyn

ul. Stare Miasto 8

Wielkie otwarcie 6 lipca o godz. 12:00

Facebook: facebook.com/alezebraolsztyn

www.alezebra.pl