fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 29 maja, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Ale Zebra Olsztyn wielkie otwarcie! Centrum rozrywki na Starym Mieście


Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na [email protected] lub FB m.me/twojkurierolsztyn

To będzie centrum rozrywki stworzone w iście amerykańskim stylu. Wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośników dobrej zabawy. Dorosłych, ale też dzieci i młodzieży. Już w sobotę wielkie otwarcie Ale Zebra Olsztyn. 

Wielkie otwarcie Ale Zebra w Olsztynie!

Ale Zebra w Warszawie jest niekwestionowanym hitem lewobrzeżnej Warszawy. Teraz centrum rozrywki otwiera swoją filię w Olsztynie. Gdzie? W samym centrum olsztyńskiej starówki koło fontanny. Jest to lokal po byłym sklepie sportowym przy ulicy Stare Miasto 8, koło sklepu Flying Tiger.

zebra olsztyn

Wielkie otwarcie Ale Zebra Olsztyn już w najbliższą sobotę 6 lipca o godzinie 12:00!
Z tej okazji na Scenie Staromiejskiej w godzinach 12-18 odbędzie się piknik. Właściciele zapraszają wszystkich mieszkańców Olsztyna: dorosłych, ale także rodziny z dziećmi. W tym czasie, wszyscy mogą korzystać z bezpłatnych atrakcji, takich jak: mini escape room, CashBox, fotobudka czy mini katapulta. Na gości czekają również gry plenerowe z różnych stron świata oraz zawody z nagrodami w koszykówkę na automatach.

Dołącz do Ale Zebra na Facebooku!

Czym jest centrum rozrywki Ale Zebra w Olsztynie? 

W samej Zebrze na powierzchni blisko 700 metrów można znaleźć Laser Tag Zamek czyli najnowocześniejszy paintball laserowy (ta atrakcja czynna będzie od 13 lipca), strefę gier z uwielbianymi przez wszystkich automatami, na których wygrane bilety można wymieniać na nagrody, bilard, część pubową w stylu Legend Warmińskich ze sceną, a także strefę gastronomiczną z szeroką ofertą kuchni i baru. Oferta skierowana jest do dzieci starszych od 7 lat, młodzieży oraz… dorosłych. Na miejscu będzie można zorganizować urodziny, wieczór kawalerski i imprezę firmową.

Zobaczcie jak to wygląda w Warszawie.

Zdjęcia z Olsztyna zaprezentujemy na łamach TKO po oficjalnym otwarciu lokalu w sobotę. Udało nam się jednak wejść do środka i zrobić kilka „fotek”. Lokal Ale Zebra na olsztyńskiej starówce zapowiada się rewelacyjnie!

ale zebra olsztyn

Ale Zebra Olsztyn

ul. Stare Miasto 8

Wielkie otwarcie 6 lipca o godz. 12:00

Facebook: facebook.com/alezebraolsztyn

www.alezebra.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Warte uwagi

W Olsztynie powstaje niesamowite osiedle. To będą pierwsze tak prośrodowiskowe mieszkania

Coraz więcej ekologicznych rozwiązań w olsztyńskim budownictwie mieszkaniowym. Nowe pro ekologiczne osiedle znanego dewelopera już w sprzedaży. Nasze miasto, rozbudowuje się, powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe...

Zamieszkaj w Olsztynie

Wszystkich ludzi łączy pragnienie, żeby dobrze im się żyło w miejscu zamieszkania. Stolica województwa warmińsko-mazurskiego znakomicie odpowiada takim wymaganiom. Naukowcy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie wraz...

Innowacyjna automatyczna kurtyna dezynfekująca stanęła w Szpitalu Wojewódzki w Olsztynie

Pochodząca z Olsztyna spółka JCP Medica, jako pierwsza w Polsce, opracowała innowacyjny i skuteczny sposób dezynfekcji ludzi – automatyczną kurtynę dezynfekującą. Produkt można zastosować...

Konkurs