Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
czwartek, 23 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Dwa utonięcia. Policja wyjaśnia okoliczności tragedii

reklama

W Iławie na niestrzeżonym kąpielisku utonął 17-letni chłopak, w Ostródzie przypadkowy mężczyzna zauważył w rzece Drwęcy ciało dorosłego człowieka. Policja wyjaśnia okoliczności obu zdarzeń – poinformowała policja.

Oficer prasowa iławskiej policji Edyta Szydłowska poinformowała, że 17-latek odpoczywał z ojcem w ogródku działkowym położonym nad Jeziorem Jeziorak.

„W pewnym momencie chłopak zdecydował, że pójdzie się wykapać na niestrzeżonej małej plaży, która jest w pobliżu tych ogrodów działkowych. Gdy długo nie wracał ojciec przyszedł na tę plażę, znalazł ubrania, a nie było syna więc zaalarmował służby” – powiedziała Szydłowska.

reklama

Nurek straży pożarnej znalazł chłopaka po niespełna godzinie od chwili zdarzenia. Na brzegu reanimowano 17-latka przez 40 minut ale po tym czasie lekarz stwierdził zgon. „Prokurator odstąpił od czynności w tej sprawie, nie będzie więc sekcji zwłok chłopaka” – dodała Szydłowska.

W poniedziałek rano w rzece Drwęcy w Ostródzie przechodzień zauważył wystające z wody ciało dorosłej osoby. Topielec nie miał przy sobie dokumentów, policja ustala jego tożsamość.

reklama

styczeń, 2020

25STY17:00Paweł Piotr Reszka - spotkanie autorskie+czytanieTeatr Jaracza Olsztyn, ul. 1 Maja 4

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoPAP
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X