Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
niedziela, 19 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Po marihuanie był agresywny. Znęcał się nad żoną i synem. Narkotyki trzymał w jajku niespodziance

reklama

Noc w policyjnym areszcie spędził 47-latek, który został zatrzymany przez policjantów pod zarzutem znęcania się nad żoną i 14-letnim synem. W trakcie interwencji policjanci zabezpieczyli susz roślinny, który mężczyzna trzymał w jajku niespodziance. Po przesłuchaniu zostaną mu przedstawione dwa zarzuty, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Olsztyńscy policjanci przyjęli od mieszkanki gm. Barczewo zawiadomienie o stosowaniu przemocy psychicznej przez jej męża. Mężczyzna miał wielokrotnie znieważać zgłaszającą i wyzywać w obecności innych osób. Z relacji kobiety wynikało, że 47-latek zażywa narkotyki i popija je alkoholem. Wówczas staje się bardzo agresywny. Ponadto jak ustalili policjanci, znęcania psychicznego ze strony ojca miał doświadczać ich 14-letni syn.

Funkcjonariusze podczas interwencji zabezpieczyli susz roślinny, który mężczyzna trzymał w jajku niespodziance. Narkotyki zostały zabezpieczone, a ich właściciel zatrzymany w policyjnym areszcie pod zarzutem posiadania substancji zabronionych oraz znęcania się nad rodziną. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

styczeń, 2020

15STY(STY 15)11:00KONKURS LITERACKI "O RÓŻĘ MAŁEGO KSIĘCIA"MOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Darmowe,Dla dzieci,Konkursy,Literatura

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoKMP Olsztyn
reklama

5 KOMENTARZE

  1. Wy tluki a musiał być agresywny bezpośrednio po? Może jak mu zeszło i paranoja się zalaczyly, tak jak w waszym wypadku widać 😉

    1
    2
  2. Autor jest chyba niedorobiony mózgowo. Nikt po marihuanie nie jest agresywny. To właśnie przez takie manipulacje w dalszym ciągu ogromna część polskiego społeczeństwa utożsamia konopie z groźną używką.

  3. Jezu co to za spoleczenstwo zjebane. Na banl marihuana spowodowała że stawał sie agresywny. Te Narkotyki wlasnie tak dzialaja. Kto kurwa pisze te bzdury?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X