fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 10 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Po marihuanie był agresywny. Znęcał się nad żoną i synem. Narkotyki trzymał w jajku niespodziance

Noc w policyjnym areszcie spędził 47-latek, który został zatrzymany przez policjantów pod zarzutem znęcania się nad żoną i 14-letnim synem. W trakcie interwencji policjanci zabezpieczyli susz roślinny, który mężczyzna trzymał w jajku niespodziance. Po przesłuchaniu zostaną mu przedstawione dwa zarzuty, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Olsztyńscy policjanci przyjęli od mieszkanki gm. Barczewo zawiadomienie o stosowaniu przemocy psychicznej przez jej męża. Mężczyzna miał wielokrotnie znieważać zgłaszającą i wyzywać w obecności innych osób. Z relacji kobiety wynikało, że 47-latek zażywa narkotyki i popija je alkoholem. Wówczas staje się bardzo agresywny. Ponadto jak ustalili policjanci, znęcania psychicznego ze strony ojca miał doświadczać ich 14-letni syn.

Funkcjonariusze podczas interwencji zabezpieczyli susz roślinny, który mężczyzna trzymał w jajku niespodziance. Narkotyki zostały zabezpieczone, a ich właściciel zatrzymany w policyjnym areszcie pod zarzutem posiadania substancji zabronionych oraz znęcania się nad rodziną. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ŹródłoKMP Olsztyn

5 KOMENTARZE

  1. Wy tluki a musiał być agresywny bezpośrednio po? Może jak mu zeszło i paranoja się zalaczyly, tak jak w waszym wypadku widać 😉

    1
    2
  2. Autor jest chyba niedorobiony mózgowo. Nikt po marihuanie nie jest agresywny. To właśnie przez takie manipulacje w dalszym ciągu ogromna część polskiego społeczeństwa utożsamia konopie z groźną używką.

  3. Jezu co to za spoleczenstwo zjebane. Na banl marihuana spowodowała że stawał sie agresywny. Te Narkotyki wlasnie tak dzialaja. Kto kurwa pisze te bzdury?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...