fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 30 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Kompleks nad Krzywym znów z szansą na nagrodę

Wiadomości Kompleks nad Krzywym znów z szansą na nagrodę

Kolejny plebiscyt i Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel” ponownie znalazło się wśród najlepszych projektów z Polski.

Olsztyńska inwestycja została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej. Organizuje go PortalSamorządowy.pl i tam można na nią głosować. W kwietniu prezydent Olsztyna odebrał w Katowicach nagrodę w podobnym konkursie. Olsztyn znalazł się wówczas w dziesiątce laureatów plebiscytu Top Inwestycje Komunalne 2015.

Coraz więcej osób wie i docenia to, jak bardzo zmieniły się w ostatnich kilkunastu miesiącach brzegi największego olsztyńskiego jeziora – mówi Piotr Grzymowicz.

Nad Krzywym powstała doskonała strefa rekreacyjna z pomostami, kąpieliskami, boiskami, wypożyczalniami sprzętu oraz kafejkami. Sportowa strefa przy ul. Olimpijskiej to m.in. nowa baza utytułowanych kajakarzy i niezwykła w skali kraju całoroczna hala do siatkówki plażowej. Coraz bliżej oddania do użytku jest także Słoneczna Polana, czyli Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego.

To wszystko sprawia, że Jezioro Krzywe jest dostępne nie tylko latem (jak teraz, gdy dziennie dawną plażę miejską odwiedza co najmniej 6 tys. osób), ale stanowi kompleks, z którego można korzystać przez cały rok.

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel zostało w tym roku wielokrotnie docenione, m.in. w finale plebiscytu „Polska Pięknieje, czyli 7 Cudów Funduszy Europejskich”, a w konkursie „Europa to My” zajęło dobre, 2. miejsce.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Największy klub w Olsztynie ma niezwykłą ofertę: pijesz bez limitu

"Hookah club" w Olsztynie wystartował z nową, ekstremalnie opłacalną ofertą. "3 dni ucztowania" bez limitów. Jedyny taki Shisha Club w Olsztynie, a może i w...

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przeczytaj także: