13 C
Olsztyn
piątek, 24 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Jaka pogoda na Wszystkich Świętych?

WiadomościJaka pogoda na Wszystkich Świętych?

W nadchodzący weekend większość z nas czekają długie godziny spędzone na świeżym powietrzu przy grobach naszych bliskich. Nierzadko Świętu Zmarłych towarzyszy niesprzyjająca aura pogodowa, a początek listopada wiąże się z niską temperaturą i opadami. Czy i w tym roku będą nam potrzebne parasole?

reklama

Według prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej PIB piątkowa (30.10) pogoda ma być zapowiedzią dość pogodnego i stosunkowo ciepłego weekendu. Olsztynianom na pewno nie będą dokuczać opady deszczu, choć na niebie pojawią się chmury. Termometry pokażą maksymalnie 10 kresek.

Chłodna będzie za to nadchodząca noc – tylko 1 stopień powyżej zera. Nadal będzie utrzymywać się zachmurzenie, do tego dojdą mgły. Sobota, koniec października, ma być w stolicy regionu słoneczna i sucha, z temperaturą dochodzącą do 11 st. C. Podobnie będzie wyglądać niedziela, Wszystkich Świętych. Pierwszy dzień listopada ma przebiec bez opadów, możemy też liczyć na to, że zza chmur co jakiś czas wyjrzy słońce. Na termometrach ok. 11 stopni w ciągu dnia, jednak należy pamiętać, że na wieczorny spacer przydadzą się ciepłe rękawiczki i czapki.

W Olsztynie wzrosną ceny pochówków
reklama

Taka aura pogodowa ma się również utrzymać na początku przyszłego tygodnia. Odwiedzający olsztyńskie nekropolie w Dzień Zaduszny nie będę musieli zabierać ze sobą parasoli. Temperatura będzie się utrzymywać w granicach 10-11 st. przy umiarkowanym zachmurzeniu.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
W Olsztynie wzrasta popularność pochówków urnowych. Nowa inwestycja przy ul. Poprzecznej
W Olsztynie wzrosną ceny pochówków