fbpx
6 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Jeździł bez prawka, bo musiał dojechać na siłownię

reklama

A komunikacja miejska nie jest dla niego odpowiednim środkiem transportu – tak tłumaczył się ze swojego zachowania 25-letni mieszkańca Olsztyna, który został poddany policyjnej kontroli. Jazda bez uprawnień to jednak nie jedyne, co miał na sumieniu młody olsztynianin.

W środę około godz. 20.30 na ul. Dworcowej olsztyńscy policjanci zauważyli osobowe bmw. – Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że funkcjonariusze nabrali podejrzeń wobec kierowcy, którego kilka dni wcześniej kontrolowali. Wówczas mężczyzna jeździł po Olsztynie, nie mając uprawnienia do kierowania pojazdami – relacjonują mundurowi z olsztyńskiej Komendy Miejskiej Policji.

Zatrzymany do kontroli drogowej mężczyzna okazał się tym samym 25-latkiem. Kierujący ponownie prowadził pojazd bez uprawnień. Ponadto nie posiadał dokumentów pojazdu oraz aktualnych badań technicznych auta. Na dodatek poruszał się swoim samochodem bez ważnego ubezpieczenia OC i z tablicą rejestracyjną znajdującą się na desce rozdzielczej, za przednią szybą. W trakcie kontroli drogowej policjanci ujawnili jeszcze inne braki w osobówce.

reklama

Jak wyjaśnił funkcjonariuszom Marcin M., korzysta ze swojego samochodu, bo musi jakoś dojechać na siłownię, a autobusami nie zamierza jeździć. Jako że była to kolejna kontrola drogowa, której został poddany mieszkaniec Olsztyna, rażąco łamiący przepisy, funkcjonariusze sporządzą wobec Marcina M. wniosek o ukaranie do sądu.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

7 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


7 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: