fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 8 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Usprawnią organizację ruchu w Śródmieściu

Wiadomości Usprawnią organizację ruchu w Śródmieściu

Od piątkowego (30.10) poranka ratusz wprowadzi częściowe zmiany w organizacji ruchu na ul. 1 Maja. Znów przejechać będzie można także przy Wysokiej Bramie.

– Przy uruchamianiu kolejnych odcinków przebudowywanych dróg obserwowaliśmy sytuację – mówi Andrzej Karwowski z Urzędu Miasta. – Podjęliśmy decyzję o zmianach w organizacji ruchu, które mają ułatwić poruszanie się zmotoryzowanym.

Najważniejsze nowości wprowadzone będą na ul. 1 Maja. Dotychczas ruch prosto i w lewo odbywał się z jednego pasa. Od piątku w al. Piłsudskiego będzie można skręcić tylko z lewego pasa, natomiast w dół w ul. Pieniężnego pojechać z pasa prawego.

Częściowo przywrócony będzie także ruch przed Wysoką Bramą. Kierowcy będą mogli przejechać z ul. Nowowiejskiego przez pl. Jedności Słowiańskiej do ul. Pieniężnego. Do Nowowiejskiego będzie można dostać się także z ul. Skłodowskiej-Curie, ale nie jadąc nią prosto, a skręcając w prawo w Wyzwolenia, a następnie w pierwszą w lewo.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x