6 C
Olsztyn
sobota, 25 marca, 2023

Nadchodzi Night Power Energia 2019 

Uwielbiana przez wszystkich fanów sportów motorowych, wyjątkowa, bo rozgrywana na dachu Galerii Warmińskiej, jedyna i niepowtarzalna impreza Night Power powraca! Tegoroczna edycja już 22 czerwca. W tym roku będzie jeszcze szybciej, więcej i lepiej!

W tym roku trasa driftów i wyścigów na dachu Galerii Warmińskiej będzie dłuższa niż przed rokiem. Ścigać się będzie więcej zawodników, a by ich było lepiej widać dostawiamy trzecią trybunę i przygotowujemy dodatkowe punkty widokowe. Tradycyjnie już przygotowaliśmy specjalna strefę darmowych atrakcji dla dzieci (te do 10 roku życia wchodzą za darmo, a do 14 roku życia mają bilet zniżkowy) oraz strefę VIP.  Każdy też będzie mógł poczuć moc drifftingowej adrenaliny we krwi, bo kupując przejazd Drift Taxi będzie można na fotelu pilota przejechać się z rajdowcami. Tak jak w poprzednich edycjach driftingowi towarzyszyć będą: targi motoryzacyjne, park maszyn rodem z torów wyścigowych, wystawa egzotycznych aut. „W tym roku na Night Power Energia 2019 będziemy wpuszczać od godz. 12, impreza zacznie się o godz. 13 i potrwa do 23. Tradycyjnie już ostatnie przejazdy będą nocą” – mówi Natalia Tur, Regional Marketing Manager.

Kto podriftuje na dachu?

W tym roku widzowie Night Power Energia 2019 na dachu Galerii Warmińskiej zobaczą najlepszych kierowców driftingowych w kraju i na świecie. Zaproszenie do udziału w imprezie przyjął m.in. Marek Wartałowicz, który zdobył 2 miejsce w klasyfikacji generalnej Driftingowych Mistrzostw Polski 2017. Wartałowicz jeździ BMW E21 z silnikiem 2JZ3.0L (TOYOTA SUPRA MK4), moc i moment obrotowy: 700K KM, 900NM. Obok Wartałowicza zobaczymy też zdobywcę wielu nagród w zawodach driftingowych (m.in. mistrza Polski 2016) – Pawła Trelę, Igora Stolarka, Łukasza Laskowskiego i pierwszą profesjonalną driftingową zawodniczkę w Polsce – Karolinę Pilarczyk. Karolina ma licencję wyścigową oraz profesjonalne licencje driftingowe organizacji polskich i zagranicznych, dzięki czemu bierze udział nie tylko w Driftingowych Mistrzostwach Polski, ale także w zawodach na całym świecie. Jest ona Podwójną Mistrzynią Europy w lidze kobiet i jedną z najbardziej liczących się zawodniczek w Europie. Do tego posiada jeden z najbardziej rozpoznawalnych samochodów driftingowych Predator YT615K (na bazie Nissana 200sx, silnik LSX 6.2 V8 z kompresorem 750KM) oraz jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów driftingowych w całej Europie, z szefem zespołu Mariuszem Dziurleja (odpowiedzialny za konstrukcję i przygotowanie samochodu driftingowego, trenowanie Karoliny Pilarczyk i zarządzanie całym zespołem).

Tańsze bilety na Night Power Energia 2019

Jeśli kochasz szybkie samochody, ryk silników i drift wybierz się na zakupy do Galerii Warmińskiej, wydaj co najmniej 150 zł i kup bilet na unikalną imprezę Night Power Energia 2019 za jedyne 10 zł.

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 22 czerwca i bilet wstępu na nią kosztuje 30 zł. Można jednak taki bilet kupić znacznie taniej, bo już za 10 zł. Wystarczy, że od 7 do 22 czerwca w minimum 4 różnych sklepach lub punktach, lub też w Multikinie na terenie Galerii Warmińskiej, wyda się co najmniej 150 złotych. Z paragonami potwierdzającymi te zakupy trzeba się zgłosić do hostessy sprzedającej bilety na imprezę.

Bilety VIP 14 i 15 czerwca dostępne w cenie 120zł! Wystarczy skorzystać z akcji prosprzedażowej i zrobić zakupy w Galerii Warmińskiej na łączną kwotę 150 zł w czterech różnych sklepach. Paragony upoważniają do obioru biletu VIP w promocyjnej cenie na wyspie wydarzenia w Galerii Warmińskiej.

Uwaga, dzieci do 10 lat wchodzą na Night Power Energia 2019 za darmo. Dla młodzieży w wieku 11-14 lat przygotowaliśmy bilety ulgowe.

Dziecięca radość

Na Night Power Energia 2019 warto zabrać dzieci, ponieważ przygotowaliśmy dla nich największą w Europie strefę darmowych zabaw Carrera Toys. Do dyspozycji dzieci oddamy m.in. wielki tor wyścigowy Digital 132 – na tym torze w tym samym czasie może ścigać się 6 pojazdów wyprzedzając się wzajemnie. Dzięki funkcjom cyfrowym można poczuć się jak na prawdziwym wyścigu na wyjątkowo szerokich torach w skali 1:24.
Młodsze dzieci będą mogły spróbować sił na małym torze wyścigowym Digital 132 – na tej trasie mogą ścigać się maksymalnie 4 auta. Ich prędkość będzie dostosowana dla najmniej doświadczonych uczestników, tak aby każdy poradził sobie z obsługą modeli.
Na torzu Carrera FIRST dla najmłodszych – będą się na nim mogły ścigać już nawet przedszkolaki. Specjalną gratka dla najmłodszych będą łodzie wyścigowe Carrera Race Boat – łodzie te będą pływały z prędkością nawet 30 km na godz. w specjalnie przygotowanym basenie! Oprócz powyższych atrakcji dla dzieci przygotujemy jeszcze:

– Tor Carrera RC PROFI

– Tor Carrera OFF ROAD

– Tor Carrera Buggy

– Carrera RC Turnator

– Strefa dronów i Quadroporter-ów Carrera

– Crazy Cart

– Dmuchana zjeżdżalnia

– Zamek z kulami

– Mini Miasteczko Hot Wheels

– Malowanie buziek

– Mega bańki mydlane

– Konkursy z nagrodami

Wszystko to oczywiście na dachu Galerii Warmińskiej!

Idealny prezent na Dzień Ojca

Spraw swojemu Ojcu niezapomniany prezent i z okazji Dnia Ojca kup mu bilet na wyjątkową imprezę Night Power Energia. Kupując taki prezent masz gwarancję, że na pewno przypadnie mu do gustu.

Bądź ViPem

Tych, którzy w czasie tej wyjątkowej imprezy chcą się poczuć absolutnie wyjątkowo zapraszamy do strefy VIP (bilet kosztuje 199 zł), gdzie oprócz najlepszej trybuny będzie czekał catering i napoje (nie tylko chłodzące). Każdy też będzie mógł poczuć moc drifftingowej adrenaliny we krwi, bo kupując przejazd Drift Taxi będzie można na fotelu pilota przejechać się z rajdowcami. Bilety Drift Taxi są dostępne w dwóch opcjach bilet Drift Taxi i bilet Night Drift Taxi. Warto się spieszyć z kupieniem przejazdu w Drift Taxi, bo ilość takich przejazdów jest ograniczona.

O wszystkich atrakcjach tegorocznej edycji Night Power Energia 2019 przeczytacie na stronie: www.nightpower.pl i www.galeria-warminska.pl.

Nadchodzi Night Power Energia 2019