fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 8 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

W Olsztynie wandale zniszczyli stadion [FOTO]

Polecane artykuły W Olsztynie wandale zniszczyli stadion

To kolejny akt bezmyślnego wandalizmu. Niedawno pisaliśmy o ulach wrzuconych do stawu. Dziś na stronie KKS Warmia pojawiła się informacja o zniszczonych krzesełkach na stadionie.

Wczoraj (22.05) między godziną 20:00 a 22:00 doszło do skandalicznego wydarzenia na obiekcie Warmii Olsztyn. Jak informuje administrator obiektu: – Z informacji do których dotarliśmy grupa kilku, kilkunastu nawet nie wiadomo jak nazwać – wandali? uszkodziła 34 krzesełka pomiędzy boiskami A i B.

Sprawa została już zgłoszona na Policję. Klub w przypadku wykrycia sprawców będzie domagał się minimum naprawy szkód. Dodają: – Będziemy chcieli tak pokierować sprawą aby sprawcy maksymalnie odczuli to co zrobili.

Klub zwraca się z prośbą do osób, które widziały to zdarzenie czy dysponują jakąkolwiek wiedzą o osobach biorących udział w tym akcie wandalizmu: – Wszelkie informacje prosimy kierować prywatną wiadomością na Facebooku – w najbliższym czasie podamy numer komórkowy do kontaktu.

Za pomoc w odnalezieniu sprawców została wyznaczona nagroda.

Stadion Warmii od dawna wymagał remontu, ale czy to znaczy, że można niszczyć czyjaś własność?

W Olsztynie wandale zniszczyli stadion [FOTO] W Olsztynie wandale zniszczyli stadion [FOTO] W Olsztynie wandale zniszczyli stadion [FOTO] W Olsztynie wandale zniszczyli stadion [FOTO] W Olsztynie wandale zniszczyli stadion [FOTO]

Zobacz również:

Wandale wrzucili pszczelarzowi ule do stawu. Wszystkie pszczoły się utopiły

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x