fbpx
10 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Składają doniesie do prokuratury na olsztyńskiego biskupa, bo mógł tuszować przypadki pedofilii?

reklama

Powołując się na film dokumentalny Tomasza Sekielskiego i raport fundacji „Nie lękajcie się” zamierzają złożyć dziś (22.05) do olsztyńskiej prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

Zdaniem olsztyńskich polityków partii Roberta Biedronia kościelny hierarcha mógł zataić pewne informacje. – Wiosna składa do prokuratur w całym kraju doniesienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez właściwych biskupów w związku z niezgłoszeniem, lub tuszowaniem przypadków pedofilii w kościele, o których mieli wiedzę – poinformował Andrzej Poterała Regionalny koordynator komunikacji Wiosny Roberta Biedronia. Dodaje: – Dziś Monika Falej koordynatorka regionalna Wiosny, złoży takie doniesienie do prokuratury w związku z podejrzeniem naruszenia prawa przez Archidiecezję Warmińską i jej hierarchów.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: