18 C
Olsztyn
czwartek, 25 lipca, 2024
reklama

Tylko w Olsztynie! Dziki kibicują piłkarzom [FOTO]

WiadomościTylko w Olsztynie! Dziki kibicują piłkarzom

Olsztyńscy piłkarze mają nowych kibiców. Żyleta Stomilu to przy nich grzeczne dzieci. To prawdziwe dziki. I to dosłownie!

reklama

Trwał mecz między drużynami Warmia-Olsztyn i Stomil-Olsztyn na stadionie Warmii przy ulicy Sybiraków, kiedy na trybunach pojawiła się ekipa dzików. Ich przybycie wywołało niemałe poruszenie wśród pozostałych widzów. Budziły respekt swoim zgraniem. Nie potrzebowały ani rac, ani banerów, żeby przyciągnąć uwagę każdego wokół.

Widocznie rozgrywki makroregionalnej Ligii Juniorów są ich ulubionym turniejem, bo na innych meczach nikt ich jeszcze w Olsztynie nie widział. Drużyny, którym kibicowały, do tej pory nie mogły dojść do porozumienia, który fanklub dziki chcą zasilić. I jak to często w takiej sytuacji bywa, na wszelki wypadek, wezwano Straż Miejska, żeby pozbyły się z trybun niespodziewanych gości. Olsztyńscy strażnicy swój rozum jednak mają. Z taką ekipa i to na meczu, nie zamierzali zadzierać. Na zgłoszenie nie zareagowali.

reklama

Tylko w Olsztynie! Dziki kibicują piłkarzom [FOTO] Tylko w Olsztynie! Dziki kibicują piłkarzom [FOTO] Tylko w Olsztynie! Dziki kibicują piłkarzom [FOTO] Tylko w Olsztynie! Dziki kibicują piłkarzom [FOTO] Tylko w Olsztynie! Dziki kibicują piłkarzom [FOTO] Tylko w Olsztynie! Dziki kibicują piłkarzom [FOTO] Tylko w Olsztynie! Dziki kibicują piłkarzom [FOTO]

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ham
21 maja 2019 19:57

Ktos tu jest niedoinformowany i bieze sie za pisanie artykulu nie znajac sie na temacie polskiej pilki noznej. ‘Zyleta’ to okreslenie ‘mlyna’ na stadionie Legi Warszawa. Takze pisanie zwrotu ‘zyleta stomilu’ to obrazanie stomilowcow bo jak wiadomo nie sympatyzuja z legionistami.

Polecane