Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
sobota, 18 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Tylko w Olsztynie! Dziki kibicują piłkarzom [FOTO]

reklama

Olsztyńscy piłkarze mają nowych kibiców. Żyleta Stomilu to przy nich grzeczne dzieci. To prawdziwe dziki. I to dosłownie!

Trwał mecz między drużynami Warmia-Olsztyn i Stomil-Olsztyn na stadionie Warmii przy ulicy Sybiraków, kiedy na trybunach pojawiła się ekipa dzików. Ich przybycie wywołało niemałe poruszenie wśród pozostałych widzów. Budziły respekt swoim zgraniem. Nie potrzebowały ani rac, ani banerów, żeby przyciągnąć uwagę każdego wokół.

Widocznie rozgrywki makroregionalnej Ligii Juniorów są ich ulubionym turniejem, bo na innych meczach nikt ich jeszcze w Olsztynie nie widział. Drużyny, którym kibicowały, do tej pory nie mogły dojść do porozumienia, który fanklub dziki chcą zasilić. I jak to często w takiej sytuacji bywa, na wszelki wypadek, wezwano Straż Miejska, żeby pozbyły się z trybun niespodziewanych gości. Olsztyńscy strażnicy swój rozum jednak mają. Z taką ekipa i to na meczu, nie zamierzali zadzierać. Na zgłoszenie nie zareagowali.

reklama

reklama

styczeń, 2020

18STY10:00Kurs Access Facelift - zabieg odmładzania energetycznegoOlsztyn

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

1 KOMENTARZ

  1. Ktos tu jest niedoinformowany i bieze sie za pisanie artykulu nie znajac sie na temacie polskiej pilki noznej. ‚Zyleta’ to okreslenie ‚mlyna’ na stadionie Legi Warszawa. Takze pisanie zwrotu ‚zyleta stomilu’ to obrazanie stomilowcow bo jak wiadomo nie sympatyzuja z legionistami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X