fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 6 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Olsztyński Marsz Równości ujawnił trasę parady

Niedawno pisaliśmy o tym, że prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz wsparł inicjatywę związaną z LGBT+ swoim Patronatem Honorowym.

Organizatorki skomentowały decyzje na Facebooku: – To bardzo ważna informacja dla mieszkanek i mieszkańców miasta. Wiadomość, która zarówno potwierdza słowa Pana Prezydenta z ubiegłorocznej samorządowej kampanii wyborczej, jak i pokazuje, że stolica województwa warmińsko-mazurskiego jest otwarta dla osób dyskryminowanych przez płeć, wiek, pochodzenie, niepełnosprawność, orientacje seksualne, czy majętność!

Jak można przeczytać w piśmie Piotr Grzymowicz uważa, że Marsz ma charakter społeczny, edukacyjny, integracyjny i promocyjny, dlatego z przyjemnością obejmuje  go Honorowym Patronatem.

Czy Piotr Grzymowicz osobiście weźmie udział w paradzie i przejdzie ulicami Olsztyna z Marszem Równości? Czekamy na odpowiedź rzecznik Urzędu Miasta.

W czwartek (16.05) na Facebooku Marszu została ujawniona dokładna trasa i godzina przemarszu. Pierwszy Olsztyński Marsz Równości rozpocznie się o godzinie 14:00 pod halą Urania, skąd wyruszy aleją Piłsudskiego, Obiegową, Żołnierską, Kościuszki, Reja, 22 stycznia, Pieniężnego, Knosały, by zakończyć się w Parku Centralnym. Na koniec planowany jest piknik.

Hasłem przewodnim Olsztyńskiego Marszu Równości jest „Miłość, równość, solidarność”.

2 KOMENTARZE

  1. No cóż. Pedały w zakonach kk się ukrywały. A potem wyrośli z nich pedofile. Więc nie sądzę, żeby łączyć marsz równości z marginesem etycznym i nienaturalnym. Nie chcę, żeby mój syn oglądał w swoim mieście pedalstwo.

    1
    2
  2. Zapraszamy wypierdalac z Olsztyna sodomici. Proponuję homosie się ubrać w zbroję gdyż niedaleko kamieniołom i warzywniak. Będzie czym was poczestowac, znaczy kamieniami i pomidorami!!!!!

    1
    2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...

Miliardy na wsparcie przedsiębiorców i ochronę miejsc pracy

Już ok. 2,6 miliarda złotych trafiło do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego w ramach tarcz wspierających przedsiębiorców – antykryzysowej, finansowej i pomocowej. – Sama tarcza...