fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Miss Wenus 2019. To ona jest najpiękniejszą studentką [FOTO]

reklama

Wenus Show to organizowane co roku wydarzenie, którego zadaniem jest wybranie najpiękniejszej studentki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. W tym roku w konkursie udział wzięło 15 kandydatek, każda reprezentuje swój wydział. Przygotowania rozpoczęły się już w lutym, składają się na nie przede wszystkim próby taneczne oraz 3 sesje zdjęciowe – w tym roku jury będzie mogło ocenić zdjęcia w body, w stylu retro oraz w strojach cheerleaderek.

Kandydatki zaprezentowały się publiczności i jury w bikini, sukienkach koktajlowych oraz kostiumach imprezowych. Podzielono je na 3 podgrupy: jedna tańczyła dancehall, druga – hip-hop, natomiast ostatnia wystąpiła w stylu high heels. Zawalczyły o tytuł Miss Wenus 2019, I Wice Miss Wenus, II Wice Miss Wenus, Miss Publiczności oraz BIG AGRO.

Miss Wenus została Maria Ulążka z Wydziału Lekarskiego

reklama

I Wice Miss Izabela Koprowska z Wydziału Nauk Ekonomicznych

II Wice Miss Anita Sawicka z Wydziału Prawa i Administracji

Miss Wenus 2019. To ona jest najpiękniejszą studentką [FOTO] Miss Wenus 2019. To ona jest najpiękniejszą studentką [FOTO] Miss Wenus 2019. To ona jest najpiękniejszą studentką [FOTO] Miss Wenus 2019. To ona jest najpiękniejszą studentką [FOTO] Miss Wenus 2019. To ona jest najpiękniejszą studentką [FOTO] Miss Wenus 2019. To ona jest najpiękniejszą studentką [FOTO] Miss Wenus 2019. To ona jest najpiękniejszą studentką [FOTO] Miss Wenus 2019. To ona jest najpiękniejszą studentką [FOTO] Miss Wenus 2019. To ona jest najpiękniejszą studentką [FOTO] Miss Wenus 2019. To ona jest najpiękniejszą studentką [FOTO] Miss Wenus 2019. To ona jest najpiękniejszą studentką [FOTO] Miss Wenus 2019. To ona jest najpiękniejszą studentką [FOTO] Miss Wenus 2019. To ona jest najpiękniejszą studentką [FOTO] Miss Wenus 2019. To ona jest najpiękniejszą studentką [FOTO] Miss Wenus 2019. To ona jest najpiękniejszą studentką [FOTO] Miss Wenus 2019. To ona jest najpiękniejszą studentką [FOTO] Miss Wenus 2019. To ona jest najpiękniejszą studentką [FOTO]

 

Przeczytaj także:

reklama
źródłoKortowiada

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: