fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Kilkuset zawodników powalczy w Uranii

OlsztynKilkuset zawodników powalczy w Uranii

W piątek (23.10) odbędzie się tam jubileuszowy Olsztyński Festiwal Sztuk Walki.

reklama

To będzie już dziesiąta edycja tej imprezy. W tym roku widzowie będą mogli podziwiać osiem dyscyplin: wystąpią przedstawiciele taekwondo, judo, boksu, zapasów, karate, krav magi, aikido, capoeiry.

To niezwykła okazja, żeby zobaczyć na żywo wyjątkowe dyscypliny sportu – zachęca prezydent Piotr Grzymowicz. – Nie co dzień mamy okazję podziwiać takie zmagania, jakie odbędą się w Uranii.

reklama

Specjalnym gościem będzie instruktor z japońskiego Hombu Dojo, kwatery głównej Aikikai – Hiroyouki Sakurai Shihan.

Pokazom będzie towarzyszyć sportowa rywalizacja:
– zapasy: Łukasz Karpiński – Brunon Sawicki
– taekwondo: Patryk Chrapkowski – Eryk Rodzik
– judo: Kamil Kozłowski – Tomasz Krajewski
– boks: Arkadiusz Wasilewski – Mateusz Pisarek
– karate: Marcin Niebrzydowski – Mikołaj Radgowski, Sylwia Jocz – Aleksandra Zajkowska

reklama

Łącznie w Uranii zobaczymy około 200 zawodników. Początek X Olsztyńskiego Festiwalu Sztuk Walki o godz. 18. Wstęp darmowy.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji