12.5 C
Olsztyn
niedziela, 26 Maj, 2019
reklama

Olsztyn: Niepilnowany pies żywcem wyrwał kotce całą tylną łapkę wraz ze stawem i kawałkiem miednicy

Strona główna Wiadomości Olsztyn: Niepilnowany pies żywcem wyrwał kotce całą tylną łapkę wraz ze stawem...
reklama

Niech cierpienie tego małego kotka będzie przestrogą dla wszystkich właścicieli psów w Olsztynie! Trzeba je trzymać na smyczy i pilnować, żeby takie tragedie nie miały miejsca.

Małego rocznego kotka w centrum miasta znalazła mieszkanka jednej z kamienic. Kiedy go zobaczyła o mało, a sama zemdlałaby z przerażenia.
Chciało mi się płakać na ten widok. On cały krwawił, trząsł się bólu – opowiada Pani Katarzyna. – Zaniosłam go do pracowników olsztyńskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
Dziś zadzwoniła do nas o pomoc jedna z olsztyńskich karmicielek. Pojechaliśmy na wezwanie do ok. rocznej koteczki po pogryzieniu przez wolno biegającego psa. To co zobaczyliśmy wywołało w nas wściekłość i ogromne współczucie dla koteczki. Koteczce pies wyrwał całą tylną łapkę wraz ze stawem i kawałkiem miednicy! To co przeżyła ta koteczka jest niewyobrażalne !!! Żywcem urwana łapa z mięśniami i całą resztą. GŁUPOTA LUDZKA NIE ZNA GRANIC!!!!! Koteczka wolnożyjąca przeżyła niespełna rok. Została poddana humanitarnej eutanazji. Żegnaj kochanie i biegaj szczęśliwa i bez bólu za Tęczowym Mostem – relacjonuje na profilu Towarzystwa jego pracownica.
W sąsiedztwie jest taki wielki czarny pies. Biega luzem. To on mógł to zrobić – domyśla się Pani Katarzyna.

reklama

Przypominamy! W Olsztynie obowiązuje prowadzenie psów na smyczy. Łamanie tego prawa nie tylko może prowadzić do podobnych tragedii, ale też jest zagrożone mandatem.

reklama
reklama

9 KOMENTARZE

 1. Byłem bardziej niż zadowolony że wyszukałem ten wpis w sieci. Wielu osobom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje pozytywne zaskoczenie. Muszę wyrazić uznanie za Twój trud. Niewątpliwie będę polecał to miejsce i często odwiedzał aby przejrzeć nowe posty.

 2. A moze kot byl niepilnowany czemu koty laza bez smyczy bezpansko i wszedzie sraja i szczaja tego smrodu niemozna zniesc powinno sie wylapywac koty. Co chodza bezpanska i szczuja psy

  2
  5
  • Sposób wypowiedzi i słownictwo mówi o Panu aż za wiele… Ile psów atakuje ludzi bez większego powodu? Kot nie atakuje, chyba, że w obronie. Kot to też nie pies, by na smyczy chodził, równie dobrze można by prowadzać świnkę morską, rybki i papugi, a z odchodów rozliczać dziki, lisy i inne dzikie zwierzęta. Może Pan nie zauważył, ale pies i kot to 2 zupełnie inne gatunki które nie są spokrewnione, ale widać pewne sprawy są zbyt ciężkie do zrozumienia…ale czego wymagać po kimś, kto się nawet wypowiedzieć nie potrafi…

   2
   1
 3. Niech cierpienie psa będzie przestrogą dla wszystkich właścicieli kotów w Olsztynie! Trzeba je trzymać na smyczy i pilnować, żeby takie tragedie nie miały miejsca.

  5
  9

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma