fbpx
12 C
Olsztyn
środa, 27 października, 2021
reklama

Sprzątanie brzegu jeziora Ukiel

reklama

Nie masz planów na niedzielę? Przyłącz się do sprzątania brzegów jeziora Ukiel.

Prawy brzeg ciągnący się od ul. Olimpijskiej aż do dzikiej plaży za przesmykiem to jedno z najbardziej urokliwych miejsc nad naszym jeziorem. Niestety od dawna można zaobserwować, że ludzie odwiedzający ten brzeg zapominają zabrać ze sobą to co przynieśli.

Organizator wydarzenia zachęca: – Spotykajmy się w najfajniejszym żeglarskim gronie w Olsztynie, zadbajmy o jedną z najładniejszych dzikich plaż, zjedzmy kiełbaskę z ogniska i porozmawiajmy o żeglarskich planach bliższych oraz tych dalszych. W niedziele (12.05) o 09:00 spotykamy się na piaszczystym parkingu obok Centrum Kajakarstwa przy ul. Olimpijskiej. Chwytamy w łapki worki na śmieci i działamy radośnie w podgrupach do godziny 13:00.
Następnie rozpalamy ognicho (w miejscu przeznaczonym do tego!) i zjadamy z niego kiełbaski.

reklama

Organizator zapewnia worki na śmieci, wywóz śmieci z parkingu, ognisko, kijki, ketchup, musztardę oraz trochę zapasowych kiełbasek i bułeczek.

Organizator prosi o przyniesienie ze sobą rękawic ochronnych oraz podstawowych kiełbasek i bułeczek. Nie zabieramy ze sobą żadnych plastikowych talerzyków, sztućców czy kubeczków.

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/291821455100939

reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze