Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
piątek, 23 Sierpień, 2019
13.3 C
Olsztyn

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Olsztyński klub dowiezie was na imprezę… limuzyną

O olsztyńskiej starówce zrobiło się głośno! Kasia, Zosia, Marcin, czy Michał. Nikt nie zna imienia nowej gwiazdy... … bo nową gwiazdą może być każdy. Dzięki...

Zadbaj o słuch z olsztyńską firmą Auris

Z naukowego punktu widzenia jest to zmysł umożliwiający nam odbieranie fal dźwiękowych. Ułatwia nam komunikację, ułatwia poznanie otoczenia. Pozwala usłyszeć nadjeżdżające auto na ulicy,...

sierpień, 2019

22SIE(SIE 22)17:0024(SIE 24)22:00Olsztyński Festiwal Teatrów Ulicznych 2019Olsztyn Stare Miasto

Pokaż więcej wydarzeń

Jak umawiać się na randki po 30stce?

reklama

Życie singla może być męczące, a zwłaszcza kiedy wszyscy znajomi mają już partnerów lub właśnie zakładają rodzinę. W takiej sytuacji rzadziej znajdują się młode osoby, które mają więcej znajomych singli, ale już osoby po trzydziestym roku życia bardzo często się w niej znajdują. Większość osób w tym wieku ma już stałego partnera lub ma już swoją rodzinę. Dlatego bycie singlem  po trzydziestce może być uciążliwe i sprawiać, że czujemy się samotni. A im dłużej jesteśmy sami tym trudniej jest nam się przemóc i umówić się z kimś na randkę. Jednak wiek nie stawia nam niemal żadnych ograniczeń. Czas się przekonać, jak łatwe jest umawianie się na randki po trzydziestym roku życia.

(Zobacz opinię eksperta – https://sklepzsuplementami.com.pl/dobre-tabletki-na-tradzik-bez-recepty-skuteczne-i-szybkie-w-dzialaniu/)

Co to w ogóle jest randka?

reklama

Wiele osób nieco starszych niż dwadzieścia lat uważa, że randki są tylko dla młodzieży. Jednak nie jest to prawda. Jest to spotkanie z osobą, z którą można spędzić tylko jeden wieczór przy kolacji lub w każdy inny dowolny sposób. Może też okazać się, że spotkanie było naprawdę udane i umówić się na kolejną randkę. Jednak to spotkanie nie jest żadnym obowiązkiem i do niczego nie zobowiązuje. Jeżeli podczas randki poczujesz się nieswojo to możesz w każdej chwili ją skończyć i wyjść. Wiele osób się denerwuje przed randką i podczas jej trwania. Nie jest to potrzebne, ponieważ jest to jedynie spotkanie towarzyskie, podczas którego możesz poznać ciekawą osobę i masz szansę na spędzenie miło wieczoru. Warto więc próbować randek nawet jeżeli jednak okaże się nieudana, to nie oznacza, że każda kolejna również taka będzie. Może być wręcz odwrotnie i w czasie jednego z tych spotkań poznasz swojego przyszłego partnera. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy są to spotkania niezobowiązujące, więc po jednej randce od razu nie musicie stać się parą, ale możecie rozejść się każdy w swoją stronę lub po prostu zostać dobrymi znajomymi.

(Jak działa kapsaicyna – https://sklepzsuplementami.com.pl/kapsaicyna-i-tabletki-na-odchudzanie/)

Dlaczego warto chodzić na randki?

Im rzadziej spotykamy się z płcią przeciwną na takiego rodzaju spotkaniach tym trudniej jest nam się na nie wybrać i czuć się na nich swobodnie.  Randki mogą być dla każdego czymś innym. Jedne osoby będą na nie chodzić, by poznać miłość swojego życia, a drugie, po prostu czują się samotne i szukają dobrego towarzystwa do rozmowy. Dzięki takim spotkaniom jesteś w stanie poznać samego siebie, a także zwiększyć grono swoich znajomych o kilka kolejnych osób. Oczywiście dla większości osób, jest to szansa na poznanie kogoś z kim stworzą związek, jednak nie ma gwarancji, że tak się stanie. Taką osobę można znaleźć wszędzie, więc możesz co tydzień chodzić na randki z nową osobą, a swojego partnera poznasz w pracy.

(Zobacz naszą recenzję – https://sklepzsuplementami.com.pl/tabletki-na-powiekszenie-penisa-faktyczne-dzialanie-na-przykladzie-member-xxl/)

Jak zacząć chodzić na randki?

Na randki może chodzić każdy kto uważa, że ma na to ochotę i jest samotny. Podczas wybierania się na randkę warto pamiętać, że jest wiele sposobów na to, by wyjść na takie spotkanie. W dobie dwudziestego pierwszego wieku coraz więcej osób decyduje się na umawianie się na randki przez internet. Ma to wiele plusów, ponieważ mamy znacznie większy wybór, możemy w ten sposób trafić na wiele interesujących osób, ale w internecie nie mamy kontroli nad innymi, więc na spotkaniu może okazać się, że pisaliśmy zupełnie z kimś innym. Przed spotkaniem poproś swojego rozmówcę o zdjęcia i przesłanie adresu do profilu społecznościowego. Jest wtedy większa szansa, że przedstawia się jako prawdziwy on, a nie zupełnie inaczej wyglądająca osoba, co pozwoli uniknąć niezręcznego uczucia zaskoczenia i zażenowania na spotkaniu.

Kolejnym sposobem, jest działanie samemu. Wiele osób nie jest w stanie tego zrobić, ale w gruncie rzeczy nie jest to tak trudne, jak się wydaje. Jeżeli w pracy lub na mieście często widzisz, kogoś, kto ci się podoba i masz ochotę się z nim spotkać, to warto spróbować. Nie bój się, że zostaniesz odrzucony, ponieważ istnieje takie ryzyko, ale nie ma się czego wstydzić jeżeli tak się stanie. Jednak nie rezygnuj jeżeli za pierwszym razem ci się nie uda. Możesz podjeść do tej osoby i powiedzieć wprost, że ci się podoba i chcesz się umówić z nią na kawę, a potem zapytać, czy jest zainteresowana. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że się zgodzi. Więc nie trać swojej szansy i działaj, jak szybko możesz.

Do działania możesz zachęcić znajomych. Może oni znają kogoś, kto również jest singlem i chce znaleźć swoją drugą połówkę. Jeżeli tak, to może warto pobawić się w swatkę i umówić was na randkę. Jeżeli masz na to ochotę i ta druga osoba również nie wyraża sprzeciwu, to warto spróbować i takiej opcji. Dodatkowo będziecie mieli wspólnych znajomych, więc znacznie łatwiej będzie wam ze sobą rozmawiać, ponieważ już od początku będziecie mieli wspólny temat. Są jednak minusy takiego rozwiązania, ponieważ jeżeli wasze spotkanie się nie powiedzie i w czasie jego trwania coś pójdzie nie tak, to przy kolejnym spotkaniu w gronie znajomych może być wam nieco niezręcznie, ale tym również nie ma się co przejmować. Warto zaryzykować, ponieważ może to spotkanie zakończy się sukcesem i spodobacie się sobie?

 

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Co? Gdzie? Kiedy?

sierpień, 2019

19SIE(SIE 19)10:00Autobus Kultury na Jarotach

22SIE(SIE 22)17:00Olsztyński Festiwal Teatrów Ulicznych 2019Olsztyn Stare Miasto

23SIE12:00Otwarcie Shisha Baru Na Plaży MiejskiejShisha Bar Plaża Miejska, Kapitańska 7

23SIE(SIE 23)15:00Food Truck Beer Zone 3

23SIE(SIE 23)15:00III Olsztyński Festiwal Piw Rzemieślniczych

23SIE18:00Festiwal Teatrów Ulicznych w Olsztynie "Eunika w krainie cyrku"Olsztyn Stare Miasto

23SIE18:00Praktyki Ustawień Hellingerowskich - Olsztyn

23SIE18:00Tymon Tymański na Olsztyńskim Festiwalu Piw RzemieślniczychZatoka Miła, ul. Sielska

23SIE19:00Vespa na Olsztyńskim Festiwalu Piw Rzemieślniczych 2019-08-23Zatoka Miła, ul. Sielska

23SIE20:00Musical ImprowizowanyGaleria Usługa Jazz Bar, ul. Stare Miasto 2

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Olsztyński klub dowiezie was na imprezę… limuzyną

O olsztyńskiej starówce zrobiło się głośno! Kasia, Zosia, Marcin, czy Michał. Nikt nie zna imienia nowej gwiazdy... … bo nową gwiazdą może być każdy. Dzięki...

Zadbaj o słuch z olsztyńską firmą Auris

Z naukowego punktu widzenia jest to zmysł umożliwiający nam odbieranie fal dźwiękowych. Ułatwia nam komunikację, ułatwia poznanie otoczenia. Pozwala usłyszeć nadjeżdżające auto na ulicy,...

RABATOL.PL

X