fbpx
18 C
Olsztyn
niedziela, 24 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dni otwarte w schronisku

OlsztynDni otwarte w schronisku

Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie oraz Zwierzyniec Św. Franciszka serdecznie zapraszają wszystkich miłośników czworonogów na dni otwarte w schronisku, które odbędą się w dniach 1 – 3 maja. 

reklama

1. maja odbędzie się już druga edycja “Spaceruj! Pomagaj! Wygrywaj!” Jest to wspólna inicjatywa olsztyńskiego schroniska, Akademii Psiaka i Kociaka oraz Stowarzyszenia Aktywności Społecznej „Młyn”. Celem jest promocja aktywnego spędzania wolnego czasu ze swoim psem, a przede wszystkim nieść pomoc zwierzętom ze schroniska. W trakcie akcji odbędzie się nietypowa zbiórka karmy – sponsor przekaże jeden posiłek za każdego uczestnika, który ukończy spacer. Organizatorzy zapewniają ciekawe atrakcje na trasie, losowanie upominków i stoiska z pysznymi ciastami. Szczegóły na jej temat możecie znaleźć TUTAJ.

Najmłodsi goście także nie będą się nudzić, czekają na nich atrakcje zorganizowane przez GRUPĘ HAPPY. Natomiast 3. maja o godzinie 11:00 odbędzie się mini wykład o funkcjonowaniu schroniska, wolontariacie oraz stowarzyszeniu.

reklama

W czasie dni otwartych prowadzona będzie zbiórka pieniędzy, karmy oraz darów zorganizowana przez Zwierzyniec Św. Franciszka. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na rehabilitacje Gai, Łatka i Gizma.

Godziny otwarcia schroniska:

reklama

1. maja 10:00-14:00

2. maja 09:00-15:00

3. maja 10:00-14:00

4. maja nieczynne

żym

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia