20 C
Olsztyn
czwartek, 23 Maj, 2019
reklama

Zaśnięcie za kierownicą przyczyną karambolu

Strona główna Wiadomości Na sygnale Zaśnięcie za kierownicą przyczyną karambolu
reklama

Policjanci, pogotowie oraz strażacy pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 16 koło miejscowości Łęgajny. Uczestniczyły w nim 3 pojazdy – łącznie 11 osób, z czego jedna w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś około godz. 12 na krajowej „16”. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym renault, jadąc od strony Olsztyna w kierunku Barczewa, zasnął za kierownicą. Gdy zobaczył to jego pasażer, chwycił za kierownicę i próbował uniknąć czołowego zderzenia z jadącym z przeciwnej strony terenowym nissanem – donosi Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

reklama

Pomimo reakcji pasażera renault uderzyło w bok nissana przewożącego drewniane bale. W konsekwencji zderzenia ładunek spadł na jezdnię wprost pod koła busa przewożącego 7 pasażerów.

Na miejscu wypadku pracują funkcjonariusze policji, ratownicy medyczni i strażacy, którzy przy pomocy specjalistycznego sprzętu rozcinali renault, by uwolnić zakleszczonego w nim kierowcę. Mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma