23 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Zaśnięcie za kierownicą przyczyną karambolu

OlsztynZaśnięcie za kierownicą przyczyną karambolu

Policjanci, pogotowie oraz strażacy pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 16 koło miejscowości Łęgajny. Uczestniczyły w nim 3 pojazdy – łącznie 11 osób, z czego jedna w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

reklama

Do zdarzenia doszło dziś około godz. 12 na krajowej “16”. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym renault, jadąc od strony Olsztyna w kierunku Barczewa, zasnął za kierownicą. Gdy zobaczył to jego pasażer, chwycił za kierownicę i próbował uniknąć czołowego zderzenia z jadącym z przeciwnej strony terenowym nissanem – donosi Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

Pomimo reakcji pasażera renault uderzyło w bok nissana przewożącego drewniane bale. W konsekwencji zderzenia ładunek spadł na jezdnię wprost pod koła busa przewożącego 7 pasażerów.

reklama

Na miejscu wypadku pracują funkcjonariusze policji, ratownicy medyczni i strażacy, którzy przy pomocy specjalistycznego sprzętu rozcinali renault, by uwolnić zakleszczonego w nim kierowcę. Mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia