Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
4 C
Olsztyn
środa, 22 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Rozwiązania na czasy fake newsów

reklama

Zdarzyło Ci się szukać odpowiedzi na dane pytanie, a w internecie trafiałeś/-aś na artykuły przeczące sobie nawzajem? Większość portali tworzy takie publikacje opierając się o jedno źródło, zazwyczaj redagując je wyłącznie na potrzeby pozycjonowania strony. Pewnie przytrafiło Ci się słyszeć o rakotwórczym działaniu aspartamu, czy zbawiennych właściwościach kolagenu na zmarszczki? To wszystko okazuje się być mitem! Dlatego przedstawiamy dzisiaj wyjątkową społeczność – serwis Mózgi.pl – to pierwsza taka inicjatywa społeczno-edukacyjna, która obala mity i odpowiada na pytania internautów bazując na licznych źródłach naukowych.

Czym zajmuje się serwis Mozgi.pl?

Niesamowite jest, jak precyzyjnie Mózgi oddzielają od siebie najbardziej przydatne informacje i dostarczają je w jak najbardziej wiarygodnej formie, która jednocześnie jest bardzo przyjemna dla użytkownika, który dzięki niemu dowiaduje się kolejnych rzeczy. Mózgi przede wszystkim pozwalają na obalanie mitów, krążących w przestrzeni publicznej i na zastąpienie ich rzetelną, potwierdzoną naukowo wiedzą.

Problem fake newsów

Budowanie artykułów opartych na profesjonalnych źródłach oraz badaniach, sprawia, że coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę ze współistnienia tak zwanych fałszywych informacji, które mają niewiele wspólnego z prawdą i często wprowadzają ludzi w błąd. Oczywiście poza odpowiednim doborem informacji i stuprocentową rzetelnością, Mózgi mogą pochwalić się także innymi zaletami, które skutecznie przyciągają nowych użytkowników i sprawiają, że o tym serwisie po prostu warto mówić i przyczyniać się do jego rosnącej popularności.

reklama

Cała społeczność stara się opowiadać o przydatnych faktach w sposób jak najbardziej złożony i rozbudowany, wierząc, że przekazywana wiedza będzie, zrozumiała dla każdego, kto po nią sięgnie. Doskonałym pomysłem jest także to, że serwis cały czas rozwija się przy wsparciu swoich ulubionych czytelników, oraz zaangażowanych w researche i dodawanie tematów użytkowników i użytkowniczek! W każdej chwili można zgłosić nowy temat lub nawet samodzielnie go opracować. Właśnie to tworzy poczucie jednej wielkiej wspólnoty pragnącej poszerzać wiedzę.

Zobacz więcej: https://mozgi.pl/

reklama

styczeń, 2020

30STY18:00Wernisaż: Paweł Pierściński "Fotografia"BWA Olsztyn, Al. Marszałka J. Piłsudskiego 38

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X