Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
9 C
Olsztyn
sobota, 22 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Olsztyńskie Multicentrum z nowym sprzętem

reklama

Do placówka z Olsztyna trafiły właśnie kolejne urządzenia, z których na co dzień będą korzystać dzieci.

Komputerowe zestawy, nowe wyposażenie pracowni muzycznej oraz niezwykłe urządzenia – K-first – to najnowszy sprzęt, w jaki wyposażono Multicentrum. – Mamy do dyspozycji urządzenia, które nas przygotowują do takiego życia, w którym coraz więcej rzeczy robimy zdalnie – mówi Krzysztof Dąbkowski, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, której filią jest Multicentrum. – Dzięki K-first wykorzystujemy naturalną potrzebę ruchu dzieci. Najmłodsi mogą poznawać swoje środowisko nie tylko poprzez klikanie albo naciskanie klawiszy. Muszą wykonać określone ruchy, żeby np. uruchomić program.

Zaproszeni goście pod czujnym okiem pracowników Multicentrum próbowali swoich sił w obsłudze nowoczesnych urządzeń. Chętnych na pewno nie będzie brakować – tylko w poprzednim roku Multicentrum przy ul. Limanowskiego odwiedziło 6 tys. osób, nie licząc zorganizowanych grup – informuje Urząd Miasta Olsztyna. Do tego trzeba doliczyć zajęcia z dziećmi ze szkół Olsztyna i powiatu.

reklama

Projekt wartości niemal 120 tys. złotych sfinansowały Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorząd Olsztyna.

reklama

luty, 2020

25LUT18:00ŻYCIE CZŁOWIEKA GODNEGOZajezdnia trolejbusowa, KnosałyKategoria wydarzenia:Darmowe,Hobby,Spotkania

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X