Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1.6 C
Olsztyn
piątek, 13 grudnia, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Był szop, teraz jest sympatyczna świnka. Olsztyński prosiaczek na spacerze

reklama

Prawdziwy twardziel niczego się nie wstydzi, a przyjaciół wybiera sobie sam. I takim właśnie twardzielem musi być olsztynianin, który regularnie wyprowadza swoją świnkę na spacer.

Na Wykopie pojawiło się wzruszające zdjęcie. Na osiedlu Kętrzyńskiego w Olsztynie, internauta uwiecznił scenę, podczas której mężczyzna w średnim wieku czeka aż mała świnka, którą właśnie wyprowadził na spacer, wybiega się i wyszaleje.

Jej właściciel przyniósł ją w specjalnej skrzynce w biało-niebieskiej tonacji. Prosiaczek bryka wokół ławki, na której przysiadł jej pan, niczym postać z bajki o Kubusiu Puchatku.

reklama

Ze zdjęcia można wnioskować, że świnka ma u olsztynianina naprawdę dobrze. Mężczyzna nosi nawet pod kurtką różowa bluzę, która świetnie pasuje do koloru samego prosiaczka.
Nic dziwnego, że zdjęcie na Wykopie podoba się tak wielu osobom. Można być też spokojnym, że prosiaczek raczej nie trafi na wielkanocny stół, jako potrawa.

To już kolejny przykład, jak dobrze zwierzęta mają się w Olsztynie. Do miasta lgną dziki. Ostatnio w centrum pojawił się borsuk, a szop Edward stał się maskotką całego Olsztyna. Teraz przyszła pora na prosiaczka.

reklama

grudzień, 2019

21GRU18:00Straszny Dwór - spektakl operowyFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Niesamowite! To jedyny taki Sylwester w Olsztynie! Jednak jest co robić w tym nudnym mieście?

Oferta sylwestrowa w mieście nie rozpieszcza. Dlatego naprzeciw znudzonym i spragnionym dobrej zabawy wychodzi Hookah Club. Mieszczący się przy ul. Hugona Kołłątaja 1 Hookah Club...

Świąteczna oferta pracy. Zarabiaj w Holandii. Bonus 390 Euro!

Potrzebujesz na święta dorobić trochę gotówki? Marzy Ci się wyjazd za granicę? Biuro pracy Axidus oferuje możliwość miesięcznego wyjazdu w ramach pracy dodatkowej do...

Gala MMA wraca do Olsztyna! Hala Urania już 13 grudnia

Już 13 grudnia, o godzinie 19, w Hali Uranii odbędzie się 26 edycja gali MMA Celtic Gladiator. Po rocznej przerwie, gladiatorzy powracają do Olsztyna. Celtic...

RABATOL.PL

X