fbpx

Poinformuj nas: ALARM@tko.pl

reklama
środa, 26 Czerwiec, 2019
27 C
Olsztyn

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Koszt sukni ślubnej? Sprawdź kiedy warto zainwestować

Strona główna Artykuł sponsorowany Koszt sukni ślubnej? Sprawdź kiedy warto zainwestować
reklama

Ceny sukni ślubnych potrafią przyprawić o ból głowy. Dlatego przed zakupem warto sprawdzić czym spowodowane są stawki obowiązujące na rynku. Jeżeli wymarzona suknia ślubna przekracza nasze możliwości – poszukajmy atrakcyjnej alternatywy. To możliwe!

Od czego zależy cena sukni ślubnej?

reklama

Przeciętny salon sukien ślubnych posiada dość szeroki wybór gotowych modeli, które przyszła panna młoda może do woli oglądać i przymierzać. Jeśli chce się pójść o krok dalej, można zamówić suknię ślubną szytą na miarę. Należy mieć jednak na uwadze, chociaż zamówienie takie pozwala na pewną swobodę z zakresu designu, to niemal zawsze jest ono wzorowane na gotowej bazie – mamy jednak pewność, że suknia taka będzie leżeć na nas bez zarzutów. Niestety, szycie sukni na miarę wiąże się z dodatkowym wydatkiem, dlatego warto najpierw rozeznać się, ile wybrany przez nas salon sukien ślubnych liczy sobie za tego typu usługę.

Kolejna kwestia to typ sukni, który nas interesuje. Jak można się domyślić, najwyższe ceny tyczą się modeli designerskich, które pochodzą bezpośrednio od znanych projektantów mody. Te zazwyczaj produkowane są w ograniczonej ilości, a w niektórych przypadkach bywają nawet w pełni unikatowe.

Co zrobić, jeśli nie ma się pieniędzy na suknię ślubną?

Nawet jeśli nasz pobliski salon sukien ślubnych oferuje swój towar w dość przystępnych cenach, to czasem nabycie nowej sukni na własność okazuje się po prostu zbyt dużym wydatkiem. Nie stanowi to jednak sytuacji bez wyjścia. Istnieją pewne alternatywy, które pozwolą nam nabyć suknię ślubną w atrakcyjniejszej cenie – należą do nich:

  • Kupno sukni używanej
  • Wypożyczenie sukni na czas ślubu
  • Skorzystanie z promocji

Oszczędności nie powinno się wstydzić – o ile wybrana suknia spełnia nasze wymagania i prezentuje się dobrze, to sposób jej nabycia jest kwestią drugorzędną.

Suknie ślubne – czym kierować się przy zakupie?

Każdy salon sukien ślubnych, oprócz informowania nas o ogólnej ofercie, powinien przedstawić także kilka, ogólnych porad co do wyboru. To ważne, aby suknia ślubna była prawidłowo dopasowana do naszej sylwetki oraz wygodna – w końcu musimy spędzić w niej niemal cały dzień. Warto pamiętać również o tym, aby dany egzemplarz był przystosowany do pory roku, w którą ma się odbyć ceremonia. Duża część uroczystości weselnych odbywa się w plenerze, nawet jeśli panuje środek zimy. Częstym błędem, który popełniają kobiety odwiedzające salon sukien ślubnych, jest zbytnie przykładanie uwagi do estetyki, z pominięciem praktycznych aspektów zamawianej sukni.

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

  1. Niedawno otwarty Outlet W Jakubie ma suknie ślubne za ok 200 zł z tego co pamiętam. Są nowe – nie trzeba się spinać, że używana albo coś. Wszystko extra! bo kupno wymarzonej sukni ślubnej w salonie to są ogroooomne pieniądze!! szok… a to tylko jedna noc… 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Co? Gdzie? Kiedy?

czerwiec, 2019

23CZE(CZE 23)11:00BTB Summer Dance Camp 2019BTB Dance Agency, Ul.Nowowiejskiego 1 ( bud. INKA piętro 3)

26CZE17:00Kochaj, nie chowaj!Scena Staromiejska, Stare Miasto 3

26CZE17:00Shisha w Miejska Beach BarMiejska Beach Bar, Kapitańska 23F

26CZE18:00Nieme Środy: Cud w MediolanieMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3

27CZE14:00Nie taki #PR czarny – summer editionBrowar Warmia, ul. Nowowiejskiego 15

27CZE16:00Warsztaty dla dzieci -tworzymy „poduchę złościuchę”Fabryka Pozytywnej Energii, Jagiellończyka 10/1L

27CZE(CZE 27)17:00Babski Świat w Beretta PUBBeretta Pub, Kołłątaja 22

27CZE19:00Stomil Olsztyn - Baltika KaliningradKategoria wydarzenia:Sport i rekreacja

27CZE19:30Karaoke w Toast PubToast Pub, Pieniężnego 15

27CZE21:00Olsztyn / 46. Spotkania Zamkowe - Śpiewajmy Poezję 2019Muzeum Warmii i Mazur, Zamkowa 2

reklama

Warte uwagi

Kredyty konsolidacyjne, a statystyki rynku kredytowego

Regularna spłata zobowiązań to coraz trudniejsze zadanie. Według raportów ekonomicznych praktycznie, co dziesiąte zadłużone gospodarstwo domowe nie radzi sobie z terminowym regulowaniem rat. Praktycznie...

Najlepsze prostownice do włosów w 2019. Zobacz produkty tego roku!

Prostownica to jedno z najpraktyczniejszych urządzeń do stylizacji włosów. To dzięki niej bez większego trudu można uzyskać efekt prostych, gładkich i lśniących włosów jak...

Nadchodzi Night Power Energia 2019 

Uwielbiana przez wszystkich fanów sportów motorowych, wyjątkowa, bo rozgrywana na dachu Galerii Warmińskiej, jedyna i niepowtarzalna impreza Night Power powraca! Tegoroczna edycja już 22...

RABATOL.PL

X