fbpx

Poinformuj nas: ALARM@tko.pl

reklama
środa, 26 Czerwiec, 2019
27 C
Olsztyn

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Królowa może być tylko jedna. Wojna o koronę Miss między Elblągiem, a Olsztynem

Strona główna Polecane artykuły Królowa może być tylko jedna. Wojna o koronę Miss między Elblągiem, a...
reklama

Ledwo wybrali Miss, a już kłócą się, która jest prawdziwa. Między Olsztynem, a Elblągiem rozgorzała wojna. Do boju ruszyli prawnicy uzbrojeni w pozwy i żądania zapłaty.

Organizowanie wyborów miss, to także biznes. Nic dziwnego, że organizatorzy strzegą swoich interesów, jak mogą. Jednak warto przypomnieć, że przez piękne kobiety upadła niejedna firma.

reklama

Ani Olsztynowi, ani Elblągowi – miejmy nadzieję – upadek nie grozi, jednak prawdziwa wojna już trwa. Olsztyńscy organizatorzy wyborów uważają, że to oni mają jedynie prawo do przeprowadzania ich pod logotypem wyborów najpiękniejszej mieszkanki Warmii i Mazur.
Działamy prawie 30 lat pod logo. Tylko my mamy prawo organizować te wybory. Wybory w Elblągu bezprawnie korzystają z naszego szyldu i są bezprawne – powiedział nam Rafał Gozdur.

Właściciele logo Miss Warmii i Mazur z Olsztyna napisali już pozwy. Od organizatorów wyborów Miss Warmii i Mazur Elbląg, żądają zapłacenia 380 tysięcy złotych odszkodowania. Za występowanie w koszulkach z nadrukiem logo, które uważają za swoją własność, olsztyńscy właściciele marki Miss Warmii i Mazur chcą też 80 tysięcy od wybranej w Elblągu królowej urody.
My z nikim wojny nie prowadzimy. Robimy swoje i mamy do tego prawo. I tak, to nasze miss pojadą na ogólnopolskie eliminacje – ripostuje Anna Samsel, organizatorka elbląskich wyborów.

Tego, że to olsztyńskie wybory otwierają drzwi do korony Miss Polski, są jednak pewni organizatorzy wyborów, które odbyły się w olsztyńskim hotelu Kopernik. Cały spór łagodzi jedynie fakt, że w obu konkurujących ze sobą eliminacjach wyborów Miss, startowały naprawdę piękne kobiety.

reklama
reklama

2 KOMENTARZE

  1. Elbląg robi wszystko by się skłócić z Olsztynem. Ponadto Elbląg przez wielu jest uznawany za taki nasz Sosnowiec, wiec nie dziwi mnie tam nic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Co? Gdzie? Kiedy?

czerwiec, 2019

23CZE(CZE 23)11:00BTB Summer Dance Camp 2019BTB Dance Agency, Ul.Nowowiejskiego 1 ( bud. INKA piętro 3)

26CZE17:00Kochaj, nie chowaj!Scena Staromiejska, Stare Miasto 3

26CZE17:00Shisha w Miejska Beach BarMiejska Beach Bar, Kapitańska 23F

26CZE18:00Nieme Środy: Cud w MediolanieMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3

27CZE14:00Nie taki #PR czarny – summer editionBrowar Warmia, ul. Nowowiejskiego 15

27CZE16:00Warsztaty dla dzieci -tworzymy „poduchę złościuchę”Fabryka Pozytywnej Energii, Jagiellończyka 10/1L

27CZE(CZE 27)17:00Babski Świat w Beretta PUBBeretta Pub, Kołłątaja 22

27CZE19:00Stomil Olsztyn - Baltika KaliningradKategoria wydarzenia:Sport i rekreacja

27CZE19:30Karaoke w Toast PubToast Pub, Pieniężnego 15

27CZE21:00Olsztyn / 46. Spotkania Zamkowe - Śpiewajmy Poezję 2019Muzeum Warmii i Mazur, Zamkowa 2

reklama

Warte uwagi

Kredyty konsolidacyjne, a statystyki rynku kredytowego

Regularna spłata zobowiązań to coraz trudniejsze zadanie. Według raportów ekonomicznych praktycznie, co dziesiąte zadłużone gospodarstwo domowe nie radzi sobie z terminowym regulowaniem rat. Praktycznie...

Najlepsze prostownice do włosów w 2019. Zobacz produkty tego roku!

Prostownica to jedno z najpraktyczniejszych urządzeń do stylizacji włosów. To dzięki niej bez większego trudu można uzyskać efekt prostych, gładkich i lśniących włosów jak...

Nadchodzi Night Power Energia 2019 

Uwielbiana przez wszystkich fanów sportów motorowych, wyjątkowa, bo rozgrywana na dachu Galerii Warmińskiej, jedyna i niepowtarzalna impreza Night Power powraca! Tegoroczna edycja już 22...

RABATOL.PL

X