fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

18 C
Olsztyn
środa, 27 maja, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Królowa może być tylko jedna. Wojna o koronę Miss między Elblągiem, a Olsztynem


Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na [email protected] lub FB m.me/twojkurierolsztyn

Ledwo wybrali Miss, a już kłócą się, która jest prawdziwa. Między Olsztynem, a Elblągiem rozgorzała wojna. Do boju ruszyli prawnicy uzbrojeni w pozwy i żądania zapłaty.

Organizowanie wyborów miss, to także biznes. Nic dziwnego, że organizatorzy strzegą swoich interesów, jak mogą. Jednak warto przypomnieć, że przez piękne kobiety upadła niejedna firma.

Ani Olsztynowi, ani Elblągowi – miejmy nadzieję – upadek nie grozi, jednak prawdziwa wojna już trwa. Olsztyńscy organizatorzy wyborów uważają, że to oni mają jedynie prawo do przeprowadzania ich pod logotypem wyborów najpiękniejszej mieszkanki Warmii i Mazur.
Działamy prawie 30 lat pod logo. Tylko my mamy prawo organizować te wybory. Wybory w Elblągu bezprawnie korzystają z naszego szyldu i są bezprawne – powiedział nam Rafał Gozdur.

Właściciele logo Miss Warmii i Mazur z Olsztyna napisali już pozwy. Od organizatorów wyborów Miss Warmii i Mazur Elbląg, żądają zapłacenia 380 tysięcy złotych odszkodowania. Za występowanie w koszulkach z nadrukiem logo, które uważają za swoją własność, olsztyńscy właściciele marki Miss Warmii i Mazur chcą też 80 tysięcy od wybranej w Elblągu królowej urody.
My z nikim wojny nie prowadzimy. Robimy swoje i mamy do tego prawo. I tak, to nasze miss pojadą na ogólnopolskie eliminacje – ripostuje Anna Samsel, organizatorka elbląskich wyborów.

Tego, że to olsztyńskie wybory otwierają drzwi do korony Miss Polski, są jednak pewni organizatorzy wyborów, które odbyły się w olsztyńskim hotelu Kopernik. Cały spór łagodzi jedynie fakt, że w obu konkurujących ze sobą eliminacjach wyborów Miss, startowały naprawdę piękne kobiety.

2 KOMENTARZE

  1. Elbląg robi wszystko by się skłócić z Olsztynem. Ponadto Elbląg przez wielu jest uznawany za taki nasz Sosnowiec, wiec nie dziwi mnie tam nic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Warte uwagi

Zamieszkaj w Olsztynie

Wszystkich ludzi łączy pragnienie, żeby dobrze im się żyło w miejscu zamieszkania. Stolica województwa warmińsko-mazurskiego znakomicie odpowiada takim wymaganiom. Naukowcy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie wraz...

Innowacyjna automatyczna kurtyna dezynfekująca stanęła w Szpitalu Wojewódzki w Olsztynie

Pochodząca z Olsztyna spółka JCP Medica, jako pierwsza w Polsce, opracowała innowacyjny i skuteczny sposób dezynfekcji ludzi – automatyczną kurtynę dezynfekującą. Produkt można zastosować...

Trwają dostawy środków ochrony dla szpitali i przedszkoli

Z magazynów Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego rozwożone są środki ochrony osobistej, które trafiają do szpitali, zespołów ratownictwa medycznego i przedszkoli. W zasobach, które najpierw dotarły w...

Konkurs