fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 10 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Królowa może być tylko jedna. Wojna o koronę Miss między Elblągiem, a Olsztynem

Ledwo wybrali Miss, a już kłócą się, która jest prawdziwa. Między Olsztynem, a Elblągiem rozgorzała wojna. Do boju ruszyli prawnicy uzbrojeni w pozwy i żądania zapłaty.

Organizowanie wyborów miss, to także biznes. Nic dziwnego, że organizatorzy strzegą swoich interesów, jak mogą. Jednak warto przypomnieć, że przez piękne kobiety upadła niejedna firma.

Ani Olsztynowi, ani Elblągowi – miejmy nadzieję – upadek nie grozi, jednak prawdziwa wojna już trwa. Olsztyńscy organizatorzy wyborów uważają, że to oni mają jedynie prawo do przeprowadzania ich pod logotypem wyborów najpiękniejszej mieszkanki Warmii i Mazur.
Działamy prawie 30 lat pod logo. Tylko my mamy prawo organizować te wybory. Wybory w Elblągu bezprawnie korzystają z naszego szyldu i są bezprawne – powiedział nam Rafał Gozdur.

Właściciele logo Miss Warmii i Mazur z Olsztyna napisali już pozwy. Od organizatorów wyborów Miss Warmii i Mazur Elbląg, żądają zapłacenia 380 tysięcy złotych odszkodowania. Za występowanie w koszulkach z nadrukiem logo, które uważają za swoją własność, olsztyńscy właściciele marki Miss Warmii i Mazur chcą też 80 tysięcy od wybranej w Elblągu królowej urody.
My z nikim wojny nie prowadzimy. Robimy swoje i mamy do tego prawo. I tak, to nasze miss pojadą na ogólnopolskie eliminacje – ripostuje Anna Samsel, organizatorka elbląskich wyborów.

Tego, że to olsztyńskie wybory otwierają drzwi do korony Miss Polski, są jednak pewni organizatorzy wyborów, które odbyły się w olsztyńskim hotelu Kopernik. Cały spór łagodzi jedynie fakt, że w obu konkurujących ze sobą eliminacjach wyborów Miss, startowały naprawdę piękne kobiety.

2 KOMENTARZE

  1. Elbląg robi wszystko by się skłócić z Olsztynem. Ponadto Elbląg przez wielu jest uznawany za taki nasz Sosnowiec, wiec nie dziwi mnie tam nic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...