fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W Olsztynie zawisł antyislamski transparent. Policja wszczęła śledztwo

OlsztynW Olsztynie zawisł antyislamski transparent. Policja wszczęła śledztwo

Znajdowały się na nim grafiki o antymuzułmańskiej wymowie. Szybko został jednak usunięty z ul. Artyleryjskiej. 

reklama

Transparent, który został zauważony w piątkowy poranek na jednej z olsztyńskich ulic, przedstawiał przekreślone symbole islamu. Nie powisiał jednak długo – już przed południem zniknął z ul. Artyleryjskiej. Wcześniej jednak miejsce, w którym zawisł, zostało zbadane przez funkcjonariuszy policji z Olsztyna. Sprawę bada lokalna komenda.

Co ważne, niemal identyczny transparent o antyislamskiej treści był eksponowany na niedawnej pikiecie w naszym mieście. W niedzielę, 11 października, olsztynianie sprzeciwiający się przyjęciu przez Polskę uchodźców zgromadzili się na starym mieście w ramach protestu zorganizowanego przez ONR Brygadę Warmińsko-Mazurską.

reklama
fot. wykop.pl/kruprz
fot. wykop.pl/kruprz

reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
20 października 2015 16:27

Kiedy grupa kilkuset bądź kilku tysięcy Muzułmanów idzie środkiem ulicy w nieswoim kraju głośno krzycząc “Anglio idź do diabła,Anglicy idźcie do diabła” to policja nic nie robi,pozwala na to. Jeśli natomiast mała grupka ludzi staje w obronie chrześcijaństwa, na którym od kilku stuleci opiera się nasz kraj,chcąc to podkreślić zapominalskim, są niszczeni przez własne państwo,które bezmyślnymi zasadami i beznadziejnym prawem narzucanym obywatelom bez ich zgody,niepasującym już do światowej obecnej sytuacji “ucisza wszystkim usta” doprowadzając do tego że ten kraj za kilkanaście lat stanie się jeszcze bardziej “brutalny,złodziejski i wyznaniowo pojebany” co doskonale widzimy na przykładzie innych unijnych europejskich sąsiadów,w których… Czytaj więcej »

Emi
20 października 2015 12:57

Niech się wykażą chłopaki 🙂 nie za2sze muszą zaistnieć jako bokserzy

Polecane
Ogłoszenia