Kontrowersyjny transparent na meczu Stomilu w obronie dzieci

  15

  Polityka wróciła na stadiony, a przynajmniej na stadion Stomilu w Olsztynie. Ostatni mecz naszego Stomilu miał wyjątkową oprawę. Kibice postanowili nie tylko zagrzewać do walki piłkarzy, ale także przekazać swoje zdanie na temat tego, co dzieje się w polityce.

  – Prosty przekaz w Polskę leci, przed zbokami chrońmy dzieci – krzyczał wielki transparent rozwinięty przez naszych kibiców. To oczywiste nawiązanie do działań Prezydenta Warszawy, haseł wyborczych części ugrupowań startujących w zbliżających się wyborach do Parlamentu Unii Europejskiej i zapowiedzi wprowadzania tzw. latarników LGBT w szkołach. Transparent wieńczył napis LGBT wpisany w znak zakazu.

  Kibice Stomilu, choć nie należą do najliczniejszych w Polsce, są bardzo zwartym środowiskiem, które z łatwością skrzykuje się w celu przeprowadzenia różnych akcji. Każdego roku kibice Stomilu wspierają między innymi Marsz Żołnierzy Wyklętych w Olsztynie.

  Olsztyńscy kibice prowadzą akcje charytatywne. Kiedy niedawno istnienie ich ukochanego klubu stało pod znakiem zapytania, skutecznie wywierali nacisk na samorząd, żeby jak najszybciej znalezienia nowego sponsora dla piłkarzy.

   

  Zobacz również:

  Relacja z VI Marszu Ku Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Olsztynie [WIDEO]
  Olsztyński Marsz Równości już niebawem

  15 KOMENTARZE

  1. Tak naprawdę to wole żeby moje dzieci oglądały na ulicach gejów czy lesbijki niż tych kiboli co wszytstko niszcza a spójrz się człowieku i mu nie podpasuje to wpierdol dostaniesz

   8
   13
  2. Jak widać wśród kibiców zaściankowość ma się dobrze. Przykre jest to, że Ci ludzie muszą ingerować w czyjeś uczucia, aby móc kibicować swojej ulubionej drużynie.

   11
   18
   • A Ty jesteś nowoczesny/nowoczesna i lubisz w kakao? Brzydzę się tymi wykolejeńcami. Nie jestem ani tolerancyjny ani nowoczesny. Każdy, dla kogo pedałowanie jest spoko powinien być traktowany jak w hitlerowskiej rzeszy. Dupa służy do jednego… Stop tęczowemu zezwierzęceniu!

    12
    5
   • Całe to LGBT to zwykłe zwyrodnienie moralne. Otwartość i tolerancja tak ale bez demoralizowania innych, szczególnie najmłodszych. LGBT to tak naprawdę tylko forpoczta zmian które mogą nas czekać jeśli się nie sprzeciwimy relatywizmowi. Jak to będzie wyglądało widać na przykładzie Warszawy i p. Rabieja – jak to całe tęczowe towarzystwo nie miało wiele do gadania to trzymało buzie na kłódkę, a jak wygrali wybory to proszę od razu „wolność-równość-braterstwo”: jakieś hostele, karta, zaraz małżeństwa i adopcje … i zaraz urządzą życie większości. Oczywiście zgodnie ze swoimi pełnymi miłości hasłami … Tylko naiwni albo pożyteczni idioci mogą myśleć że się na tym skończy …

    13
    1

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here