20 C
Olsztyn
czwartek, 23 Maj, 2019
reklama

Akcja strażaków na Nagórkach. Przez niedopałek mógł spłonąć cały wieżowiec [FOTO]

Strona główna Wiadomości Akcja strażaków na Nagórkach. Przez niedopałek mógł spłonąć cały wieżowiec
reklama

W bloku przy ul. Wańkowicza na olsztyńskich Nagórkach doszło do pożaru. Na klatce schodowej jeden z mieszkańców wrzucił niedopałek papierosa do suchego pionu. Tylko dzięki szybkiej akcji strażaków nie doszło do tragedii.

Do pożaru doszło około godziny 20:00 w wieżowcu przy ul. Wańkowicza 2.
Zobaczyłam dym na klatce schodowej – komentuje pani Marta (29 l.) – Sąsiedzi wybiegli, ktoś zadzwonił po straż pożarną – dodaje.

reklama

Przybyli na miejsce strażacy szybko zlokalizowali ognisko pożaru – zapaliła się wełna izolacyjna w suchym pionie kanalizacyjnym. Ktoś przez kratkę rewizyjną musiał wrzucić papierosa, od niedopałka doszło do zapalenie się wełny. Strażakom udało się ugasić pożar bardzo sprawnie. Po kilkunastu minutach akcja został zakończona.

reklama
reklama

4 KOMENTARZE

  1. Wełna mineralna się nie pali!!! Zapaliło się coś innego a tylko osmaliło wełnę. Potwierdza to nawet zdj. Pseudo dziennikarz niech się pouczy za nim napisze bzdury! W Google można znaleźć wiele art. na temat właściwości wełny mineralnej.

  2. Jakiego pożaru. Trochę dymu i po strachu. To tak jak w artykule o wielkiej rakiecie na dworcowej, a w sumie to tylko była łuska. Trochę wyolbrzymiacie te artykuly

    4
    3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma