3.3 C
Olsztyn
piątek, 11 kwietnia, 2025
reklama

Zderzenie samochodów w Olsztynie – nie działała sygnalizacja świetlna

OlsztynZderzenie samochodów w Olsztynie - nie działała sygnalizacja świetlna
Google News Obserwuj nas w Google

Niektórzy zaczynają dzień od kawy, inni – od stania w korku. Dwóch kierowców z Olsztyna rozpoczęło poranek zdecydowanie mniej przyjemnie, bo od zderzenia na ruchliwej ulicy.

Do zdarzenia doszło w piątek (4 kwietnia) przed godziną 7:00 na ul. Leonharda w Olsztynie. Z ustaleń policji wynika, że 29-letni kierowca volkswagena, skręcając w lewo z ul. Leonharda w ul. Towarową, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu audi, informuje Gazeta Olsztyńska.

Na miejscu pojawiły się służby, a ruch w tym miejscu przez chwilę był utrudniony. Obaj kierowcy byli trzeźwi, a trasa została szybko odblokowana. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń i nie było potrzeby hospitalizacji żadnego z uczestników kolizji. Sprawca zdarzenia musiał ponieść konsekwencje. Policjanci ukarali 29-latka mandatem w wysokości 1500 zł oraz naliczyli mu 10 punktów karnych.

Miejmy nadzieję, że piątek w Olsztynie upłynie już bez kolejnych niebezpiecznych zdarzeń na drogach.

źródło: Gazeta Olsztyńska „Poranne zderzenie na ulicach Olsztyna„, dostęp: 04.04.2025 r.

Zostaw opinię pod artykułem
reklama
Popularne wideo z regionu

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Google News Obserwuj nas w Google
Włącz powiadomienia e-mail
Wyślij maila o
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane