14 C
Olsztyn
wtorek, 21 Maj, 2019
reklama

Nienawiści wobec osób LGBT+? W Olsztynie odbędzie się Dzień Milczenia

Strona główna Wiadomości Nienawiści wobec osób LGBT+? W Olsztynie odbędzie się Dzień Milczenia
reklama

Olsztyński Marsz Równości organizuje Dzień Milczenia. Ma to być kolejny sposób na walkę z nienawiścią. 

Jak można przeczytać na stronie organizatora: – Naszą akcję poświęcamy pamięci Kacpra (2001-2015) z Gorczyna i Dominika (2003-2017) z Bieżunia. Obaj 14 latkowie byli prześladowani przez swoich rówieśników. Nie otrzymawszy wsparcia popełnili samobójstwa.

reklama

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w corocznym Dniu Milczenia. Wydarzeniu, które sprzeciwia się szeroko rozumianej nienawiści wobec osób LGBT+ oraz ich sojuszniczek i sojuszników.

12 kwietnia będzie dniem przerwania milczenia, do którego na co dzień zmusza nas ograniczanie naszego prawa do miłości, godności i wolności. Dołącz do nas!

Miejsce wydarzenia zostanie podane bliżej dnia 12 kwietnia. Więcej informacji można znaleźć na FB organizatora TUTAJ.

Pierwszy Olsztyński Marsz Równości odbędzie się 15 czerwca.

Więcej:

Znamy datę pierwszego Olsztyńskiego Marszu Równości. Przyszli też zakapturzeni przeciwnicy

reklama
reklama

9 KOMENTARZE

 1. XD jestem zażenowany ludźmi którzy wysmiejwaja lgbt. A wy jak jesteście hetero srero to nie lizajcie się po mordach na środku ulicy. NO sorry, należy zachować jakieś strefy intymne

 2. Jako że jesteście tacy niby za równymi prawami wyślijcie do kopalni baby a mężczyznom zmniejszcie wiek emerytalny i oddajcie dzieciaki ojcom lewackie hieny!!!tfu!

  2
  1
 3. Zapoznajcie się w końcu z definicjami tolerancja i wolność! Są to wartości z granicami bezpieczeństwa. bez granic są bezwartościowe!!!

  2
  5
  • Przepraszam z którymi definicjami??? Tzn. powinniśmy sprecyzować punkt wyjścia dla uznania definicji za wspólną. Bo śledząc postęp ponowoczesności, której jesteście częścią i związanym z tym rozwojem bełkotliwej nowomowy pełnej frazesów typu „miłość”, „wolność”, „szacunek” i przeinaczaniem ich dotychczasowych pojęć może to być bardzo trudne … Rozumiem, że mam tolerować wasze „pogadanki” w szkołach deprawujące moje dzieci, a w imię wolności pozwalać wam na publiczne prymitywne zachowania (widziałem na marszu w Wawie …), kręcące się wokół jednego … Wasze pojęcia wolności i tolerancji są oparte na relatywizmie (i braku elementarnych zasad moralnych) wg którego wszystko jest dozwolone (no bo przecież ma być tolerancja i wolność, a jak nie to jest ciemnogród i zaprzaństwo, prawda???), więc z definicji są manipulacją i nie mają żadnego znaczenia w poważnej dyskusji. Więc krótko mówiąc: wypad mi z taką manipulacją!

   11
   2
 4. Normalni ludzie nie chcą by w przedszkolach i szkołach uczyć dzieci tolerancji do wynaturzeń. Nie jest normalnym zachowania homoseksualne itp.
  Jako rodzić nie chcę by moim dzieciom przekazywać informację, że to jest ok, co może spowodować , że młody ciekawy człowiek zacznie w tej ciemnej sferze szukać doznań. Mogę tolerować, że osoby LGBT są ale nie będę tolerował wpajanie dzieciom, że to normalne.
  Każdy ma prawo do miłości, jednak gdyby ktoś np. kochał krzesła i je całował (etc) publicznie, to większości nie podobałoby się to. W związku z powyższym LGBT niech się nie ujawnia i afiszuje, bo naród może dokonać samosądu

  8
  2
 5. jestes homo, sromo, nie wiadomo? Super… zostaw tą informację dla siebie w swerze intymnej, a nie wynosisz swoją prywatność na ulicę. Lubisz się przebierać? też świetnie! tylko rób to z odwagą i pewnością siebie, a nie ze spuszczonym łbem chodzisz po ulicy.
  Nie wiem po co wciąganie w to całe zamieszanie z podtekstem sexualnym ludzi chorych czy innej kulury.
  Jeżeli czujesz się odmieńcem to do psychologa a nie brudy wyciągasz i pokazujesz innym. Przez takie parady młodzież jest demoralizowana i sama potem ma problemy.

  16
  4
 6. Na tych waszych marszach „równości, tolerancji” itp. (skądinąd ciekawe zawłaszczanie pojęć i odwracanie ich znaczenia) nie pokazujecie się z pozytywnej strony … Niestety pokazujecie jak bardzo jesteście zdeprawowani i amoralni, a potem krzyczycie jak to was prześladują i mówią źle … Najpierw promujecie dewiacje, a potem oczekujecie dla niej akceptacji … Dobre sobie.

  23
  2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma