fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 6 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Bójka w kebabie na Jarotach. Publikujemy wizerunek sprawców [FOTO]

Wiadomości Bójka w kebabie na Jarotach. Publikujemy wizerunek sprawców

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie szukają sprawców pobicia, do którego doszło we wrześniu ubiegłego roku w Olsztynie w jednym z lokali gastronomicznych przy ul. Wilczyńskiego.

Policjanci apelują do wszystkich, którzy rozpoznają wizerunki dwóch sprawców których zarejestrowały kamery monitoringu o jak najszybszy kontakt z Policją. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęcia lub mogą przyczynić się do ustalenia ich tożsamości prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 pod numerem telefonu 89 522 34 24 lub (w godz. 07:30 – 15:30) 89 522 35 60. Informacje na temat sprawców pobicia można przesyłać również mailowo na adres: izabela.sekowska@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKMP Olsztyn

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x