14 C
Olsztyn
wtorek, 21 Maj, 2019
reklama

Dobra wiadomość dla Olsztyna!

Strona główna Felieton Dobra wiadomość dla Olsztyna!
reklama

Urzędnikom, będzie się żyło lepiej i wygodniej, bo znaleźli dla siebie pieniądze, żeby powymieniać okna i zrobić nową elewację budynku Ratusza. Serio, to nawet bardzo dobra wiadomość!

Może Prezydent Piotr Grzymowicz przez te nowe okna zobaczy dziury w olsztyńskich ulicach i ruszy go w końcu sumienie? A te olsztyńskie ulice wyglądają jak ser szwajcarski. Będzie mógł do woli patrzeć z wysoka przez eleganckie, kosztujące miliony okna. To świetny widok, który pozwoli przecież w końcu zauważyć, jak kierowcy jeżdżą slalomem, żeby nie urwać koła na czeluściach czyhających na nich w asfalcie. No i nie będzie trzeba nawet wchodzić na wieżę Ratusza, żeby to zobaczyć!

reklama

Bo przecież olsztyniacy nie powinni narzekać na swojego gospodarza. On chce dobrze! zawsze o tym mówi. I to chce dobrze dla wszystkich i w każdej sprawie. Tylko często nie wie z jaki problemami nam się w Olsztynie żyje. Nowe okna w Ratuszu są niezbędne!

reklama
reklama

12 KOMENTARZE

  1. Olsztyn jest jednym z najgorszych miast pod tym względem. W jezdniach dziura na dziurze, krzywe brzydkie chodniki, zawieszenie samochodów się szybko niszczy, ludzie się potykają… i klną na taki stan.

  2. Ciekawe jak Polskie spoleczenstwo musi byc dlugo okradane, ile dekad tych samych mord musi siedziec w sejmie, zeby wyszli na ulice XD

  3. Co za naród, nic nie słucha i nie rozumie. Prezydent wielokrotnie mówił, że priorytetem są tramwaje, a one jeżdżą jak zawsze. Ponadto zawsze jego działania czy też decyzje pokazywały, że ma kierowców w wielkiej d., bo co kto mądy dokonuje redukcji pasów w centrum rozrastającego się miasta.

  4. Niech się przejedzie Sybiraków w Olsztynie. Tą ulicę powinno się zamknąć dla ruchu jest już tak dziurawa i krzywa.

    13

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma