fbpx
17 C
Olsztyn
piątek, 22 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Jerzy Gosiewski to twój poseł?

OlsztynJerzy Gosiewski to twój poseł?

Aktywny polityk, oddany wyborcom, zaangażowany w sprawy regionu. Już dwukrotnie mieszkańcy Warmii obdarowali go zaufaniem – był posłem na Sejm V i VI kadencji. Jerzy Antoni Gosiewski – kandydat Prawa i Sprawiedliwości – ponownie chce reprezentować swoich wyborców. 

reklama

Dla tych, którzy cenią sobie rzetelną politykę, wolną od medialnych afer oraz pustych obietnic, głos oddany na Jerzego Antoniego Gosiewskiego będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Były samorządowiec i poseł zawsze starał się być blisko zwykłych ludzi, starając się walczyć o państwo przyjazne obywatelom. – Chciałbym, aby Polska była krajem, w którym szanse otrzymują wszyscy chcący się uczyć i pracować, w którym panuje poczucie bezpieczeństwa, równość praw, szanowane są tradycje, nauka i kultura, dba się o zdrowie i godność człowieka. 

Wiedzę o potrzebach mieszkańców regionu oraz realiach dnia codziennego czerpie nie z medialnych doniesień, ale własnych doświadczeń – jako rolnik i inżynier leśnik zdaje sobie sprawę z problemów właścicieli gospodarstw: – Będę dążyć do zrównania dopłat dla polskich rolników z innymi krajami UE – zapewnia Jerzy Antoni Gosiewski.

reklama
Michał Wypij ogłosił swój start. Zaskakujący ruch na politycznej scenie Olsztyna?

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości doskonale wie także, jak ważne jest zapewnienie Polakom swobodnego dostępu do podstawowej opieki zdrowotnej. Bo to zdrowa i sprawnie funkcjonująca jednostka stanowi o zdrowiu całego społecznego organizmu. – Pacjent zawsze musi być dla nas najważniejszy – podkreśla kandydat na posła VIII kadencji Sejmu RP. – Mamy obowiązek stworzyć mu warunki do korzystania ze skutecznego leczenia, dbając jednocześnie o jego komfort psychiczny, gdy nie będzie musiał tracić czasu w niekończących się kolejkach do specjalisty. 

Szczególną troską i uwagą rządzący powinni otoczyć podstawową komórkę społeczną, jaką jest rodzina. O potrzebie skutecznej polityki prorodzinnej Jerzemu Gosiewskiemu – mężowi i ojcu czworga dzieci – nie trzeba jednak przypominać. Jako parlamentarzysta chce poświęcić się m.in. walce o podnoszenie poziomu edukacji polskich dzieci, nie zapominając o pracownikach sektora edukacji, nauki i kultury.

reklama
Zaskakujący ruch prezesa Kaczyńskiego. Oto jedynka PiS w Okręgu Olsztyńskim

Jerzy Antoni Gosiewski startuje z listy nr 1 KW Prawo i Sprawiedliwość, miejsce nr 10 w okręgu olsztyńskim (nr 35). Chcesz wiedzieć więcej o kandydacie? Zajrzyj na stronę Jerzego Gosiewskiego (TUTAJ) lub Facebooka (TUTAJ).

Sfinansowane ze środków KW Prawo i Sprawiedliwość

reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jacek
17 października 2015 19:35

won z pis

Tomek
17 października 2015 17:51

Absolutnie na nikogo z Po lub PIS

Polecane
Ogłoszenia
Marcin Kulasek: Dość szopki Błaszczaka [OPINIE]
Jak będzie wyglądać lista kandydatów PO do Sejmu? Są niespodzianki