22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Jerzy Gosiewski to twój poseł?

OlsztynJerzy Gosiewski to twój poseł?

Aktywny polityk, oddany wyborcom, zaangażowany w sprawy regionu. Już dwukrotnie mieszkańcy Warmii obdarowali go zaufaniem – był posłem na Sejm V i VI kadencji. Jerzy Antoni Gosiewski – kandydat Prawa i Sprawiedliwości – ponownie chce reprezentować swoich wyborców. 

reklama

Dla tych, którzy cenią sobie rzetelną politykę, wolną od medialnych afer oraz pustych obietnic, głos oddany na Jerzego Antoniego Gosiewskiego będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Były samorządowiec i poseł zawsze starał się być blisko zwykłych ludzi, starając się walczyć o państwo przyjazne obywatelom. – Chciałbym, aby Polska była krajem, w którym szanse otrzymują wszyscy chcący się uczyć i pracować, w którym panuje poczucie bezpieczeństwa, równość praw, szanowane są tradycje, nauka i kultura, dba się o zdrowie i godność człowieka. 

Wiedzę o potrzebach mieszkańców regionu oraz realiach dnia codziennego czerpie nie z medialnych doniesień, ale własnych doświadczeń – jako rolnik i inżynier leśnik zdaje sobie sprawę z problemów właścicieli gospodarstw: – Będę dążyć do zrównania dopłat dla polskich rolników z innymi krajami UE – zapewnia Jerzy Antoni Gosiewski.

reklama

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości doskonale wie także, jak ważne jest zapewnienie Polakom swobodnego dostępu do podstawowej opieki zdrowotnej. Bo to zdrowa i sprawnie funkcjonująca jednostka stanowi o zdrowiu całego społecznego organizmu. – Pacjent zawsze musi być dla nas najważniejszy – podkreśla kandydat na posła VIII kadencji Sejmu RP. – Mamy obowiązek stworzyć mu warunki do korzystania ze skutecznego leczenia, dbając jednocześnie o jego komfort psychiczny, gdy nie będzie musiał tracić czasu w niekończących się kolejkach do specjalisty. 

Szczególną troską i uwagą rządzący powinni otoczyć podstawową komórkę społeczną, jaką jest rodzina. O potrzebie skutecznej polityki prorodzinnej Jerzemu Gosiewskiemu – mężowi i ojcu czworga dzieci – nie trzeba jednak przypominać. Jako parlamentarzysta chce poświęcić się m.in. walce o podnoszenie poziomu edukacji polskich dzieci, nie zapominając o pracownikach sektora edukacji, nauki i kultury.

Jerzy Antoni Gosiewski startuje z listy nr 1 KW Prawo i Sprawiedliwość, miejsce nr 10 w okręgu olsztyńskim (nr 35). Chcesz wiedzieć więcej o kandydacie? Zajrzyj na stronę Jerzego Gosiewskiego (TUTAJ) lub Facebooka (TUTAJ).

reklama

Sfinansowane ze środków KW Prawo i Sprawiedliwość

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jacek
17 października 2015 19:35

won z pis

Tomek
17 października 2015 17:51

Absolutnie na nikogo z Po lub PIS

Polecane