fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Biedronka zamknięta! Jak teraz żyć?

Wiadomości Biedronka zamknięta! Jak teraz żyć?

Wszystko przez osiedlową Biedronkę, a właściwie, przez to że jest zamknięta! Na ulicy Wańkowicza w Olsztynie panuje zamieszanie przemieszane ze smutkiem.

I choć może się wydawać, że to nic wielkiego, to okazuje się, że zamknięcie lokalnej Biedronki jest naprawdę dotkliwą niedogodnością. Klienci przyzwyczajeni do robienia codziennych zakupów przy Wańkowicza 7 odchodzą smutni od zamkniętych drzwi.
Codziennie robię tu zakupy, bo i tanio i dobra jakość dużej części produktów – powiedział nam starszy pan, który musiał szukać dziś innego sklepu.

O wyjaśnienia powodów zamknięcia osiedlowego sklepu poprosiliśmy rzecznika właściciela sieci Jeronimo. Dowiedzieliśmy się, że w sklepie trwa remont, a teraz jest trudniej, żeby później było wygodniej.
Celem prowadzonych prac jest zwiększenie atrakcyjności sklepu, podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie placówki do aktualnie obowiązujących w sieci Biedronka standardów – napisał w odpowiedzi na nasze pytania rzecznik sieci.
Ponowne otwarcie sklepu planowane jest 11.03.2019. Najbliższe Biedronki, do których odwiedzenia zachęca rzecznik Jeronimo, są przy ul. Bartąskiej 1 oraz Sikorskiego 21. 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

9 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


9 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

9
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x