14 C
Olsztyn
wtorek, 21 Maj, 2019
reklama

Biedronka zamknięta! Jak teraz żyć?

Strona główna Wiadomości Biedronka zamknięta! Jak teraz żyć?
reklama

Wszystko przez osiedlową Biedronkę, a właściwie, przez to że jest zamknięta! Na ulicy Wańkowicza w Olsztynie panuje zamieszanie przemieszane ze smutkiem.

I choć może się wydawać, że to nic wielkiego, to okazuje się, że zamknięcie lokalnej Biedronki jest naprawdę dotkliwą niedogodnością. Klienci przyzwyczajeni do robienia codziennych zakupów przy Wańkowicza 7 odchodzą smutni od zamkniętych drzwi.
Codziennie robię tu zakupy, bo i tanio i dobra jakość dużej części produktów – powiedział nam starszy pan, który musiał szukać dziś innego sklepu.

reklama

O wyjaśnienia powodów zamknięcia osiedlowego sklepu poprosiliśmy rzecznika właściciela sieci Jeronimo. Dowiedzieliśmy się, że w sklepie trwa remont, a teraz jest trudniej, żeby później było wygodniej.
Celem prowadzonych prac jest zwiększenie atrakcyjności sklepu, podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie placówki do aktualnie obowiązujących w sieci Biedronka standardów – napisał w odpowiedzi na nasze pytania rzecznik sieci.
Ponowne otwarcie sklepu planowane jest 11.03.2019. Najbliższe Biedronki, do których odwiedzenia zachęca rzecznik Jeronimo, są przy ul. Bartąskiej 1 oraz Sikorskiego 21. 

reklama
reklama

9 KOMENTARZE

  1. Całe szczęście, że przeprowadzają tam remont, tam nie było jak się poruszać, nie mówiąc, że z wózkiem to ledwo się można było zmieścić. Mam blisko do niej i wolałam chodzić na Wyszyńskiego mimo to że dalej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma