fbpx
-0 C
Olsztyn
wtorek, 6 grudnia, 2022
reklama

Olsztyn: Porzucił koty – rozpoznajesz tego mężczyznę? [FOTO]

WiadomościOlsztyn: Porzucił koty – rozpoznajesz tego mężczyznę?

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wydział dw. z Przestępczością p-ko Życiu i Zdrowiu prowadzi czynności zmierzające do ustalenia wizerunku mężczyzny odpowiedzialnego za porzucenie kotów.

Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego roku w Olsztynie przy ul. Dworcowej 31. Mężczyzna, którego zarejestrowały kamery monitoringu wszedł do klatki schodowej, następnie udał się na wyższe piętro, gdzie porzucił kosz z dwoma a następnie wybiegł z budynku.
Porzucone zwierzęta to koty rasy europejskiej, którym na szczęście dzięki szybkiej pomocy przedstawicielki TOZ-u w Olsztynie nic się nie stało.

Tego typu zachowania, które powodują wystawienie zwierząt na cierpienie a nawet utratę życia nie powinny mieć miejsca. W związku z tą sytuacją, policjant prowadzący czynności w tej sprawie zdecydował się na opublikowanie wizerunku mężczyzny odpowiedzialnego za porzucenie kotów. Wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny i którzy rozpoznają wizerunek mężczyzny prosimy o jak najszybszy kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie przy ul. partyzantów 23. Informacje można również przekazywać telefonicznie: 89 522 34 24 lub w godzinach 07:30 – 15:30 pod nr tel. 89 522 35 60 a także mailowo pod adresem: izabela.sekowska@olsztyn.ol.policja.gov.pl

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze