14 C
Olsztyn
wtorek, 21 Maj, 2019
reklama

Nowy piłkarz Stomilu Olsztyn sprowadzony przy wsparciu następnego sponsora

Strona główna Wiadomości Nowy piłkarz Stomilu Olsztyn sprowadzony przy wsparciu następnego sponsora
reklama

Do Stomilu Olsztyn został właśnie sprowadzony Maciej Pałaszewski. Piłkarz trafia do klubu na zasadzie półrocznego wypożyczenie ze Śląska Wrocław. Transfer piłkarza nie byłby możliwe, gdyby nie wsparcie Loando.pl – nowego sponsora Dumy Warmii.

Stomil Olsztyn wyszedł niedawno z finansowych tarapatów, a dzięki pomocy sponsorów już realizuje nowe wzmocnienia. Jednym z kluczowych jest wypożyczenie dotychczasowego piłkarza Ekstraklasy – Macieja Pałaszewskiego. Młody zawodnik powinien być dużym wsparciem w środku pola. Jego wartość wyceniana jest przez branżowy portal transfermarkt.pl na 150 tys. euro.

reklama

Ściągnięcie 20-latka aktywnie wsparł nowy sponsor – Loando.pl. To globalna porównywarka pożyczek i kredytów konsumenckich, która jest częścią międzynarodowej spółki LOANDO Group, która założona została przez Tymona Zastrzeżyńskiego i Macieja Suwika. Twórcy fitnechowej grupy wywodzą się z Olsztyna i od lat wspierają społeczność związaną ze Stomilem. Dotychczas Loando.pl sponsorowało m.in. Akademię Piłkarską Stomilu Olsztyn oraz stowarzyszenia kibiców Socios Stomil. Firma jest również organizatorem turnieju piłkarskiego dla juniorów Ratka.pl Cup. Twórcy LOANDO Group udostępniają również prywatne mieszkania dla trzech innych piłkarzy Stomilu Olsztyn.

Ogromnie cieszymy się, że naszą działalnością biznesową możemy przyczynić się do wsparcia drużyny z naszego rodzinnego miasta. Stomilowi Olsztyn kibicujemy od dziecka, dlatego pomoc w sprowadzeniu Macieja Pałaszewskiego była dla nas osobistym projektem. Trzymamy kciuki i sercem jesteśmy z Dumą Warmii. W najbliższym czasie rozważamy również zainwestowanie w e-sport – komentuje Maciej Suwik, Co-Founder w LOANDO Group.

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma