Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
5 C
Olsztyn
sobota, 14 grudnia, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Drogowcy wracają na Towarową. Będzie korekta organizacji ruchu

reklama

Po zimowej przerwie wracają prace przy dowiązaniu systemu dróg Olsztyna z obwodnicą. To oznacza wprowadzenie korekty organizacji ruchu na ul. Towarowej.

Drogowcy na plac budowy mają wrócić w środę (27 lutego). Wprowadzanie zmian w organizacji ruchu ma potrwać do kilku godzin.

Cały proces zacznie się po porannym szczycie komunikacyjnym – zapowiada kierownik ratuszowej jednostki, która nadzoruje inwestycję, Jarosław Krzemieniewski. – Wykonawca w tym czasie zapewni odpowiednie osoby do ręcznego sterowania ruchem. Kierowców prosimy o uważne śledzenie i ostrożność podczas zmiany organizacji ruchu.

reklama

Założenia zmiany:

1. Na odcinku od ul. Składowej, przez skrzyżowanie ul. Towarowa – Leonharda, do ul. Sprzętowej udostępnione dla ruchu będą dwie jezdnie w każdym kierunku.
2. Skrzyżowanie ul. Towarowa – Leonharda – zostaje zlikwidowane tymczasowe rondo oraz zostanie uruchomiona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu.
3. Skrzyżowanie ul. Towarowa – Sprzętowa – wykonanie zostanie tymczasowe rondo w celu ułatwienia wyjazdu na czas prac z ul. Sprzętowej.
4. Skrzyżowanie ul. Towarowa – Składowa – powrót do pierwotnego przebiegu, uruchomiona sygnalizacja świetlna.
5. Skrzyżowanie ul. Leonharda – wjazd do OBI – powrót do pierwotnego przebiegu, uruchomiona sygnalizacja świetlna.
6. ul. Leonharda – przebieg od skrzyżowania z ul. Kołobrzeską do ul. Towarowej – udostępnione dla kierowców dwie jezdnie.

Uwaga! Ul. Towarowa pozostaje drogą z pierwszeństwem przejazdu na całej długości, poza miejscami z wyznaczonymi tymczasowymi rondami. Pozostałe trakty łączące się z ul. Towarową – w tym ul. Leonharda – są ulicami podporządkowanymi.

reklama

grudzień, 2019

31GRU00:00W 2019 roku pójdę na mecz Ligi Futbolu Amerykańskiego

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoUM Olsztyn
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Niesamowite! To jedyny taki Sylwester w Olsztynie! Jednak jest co robić w tym nudnym mieście?

Oferta sylwestrowa w mieście nie rozpieszcza. Dlatego naprzeciw znudzonym i spragnionym dobrej zabawy wychodzi Hookah Club. Mieszczący się przy ul. Hugona Kołłątaja 1 Hookah Club...

Świąteczna oferta pracy. Zarabiaj w Holandii. Bonus 390 Euro!

Potrzebujesz na święta dorobić trochę gotówki? Marzy Ci się wyjazd za granicę? Biuro pracy Axidus oferuje możliwość miesięcznego wyjazdu w ramach pracy dodatkowej do...

Nowy (Jack) Pub na olsztyńskiej Starówce. Będzie nie tylko trunkowo, ale też smacznie!

Już od 15 listopada bywalcy olsztyńskiej starówki będą mieli kolejną miejscówkę, w której będą mogli spędzić czas przy dobrym jedzeniu i jeszcze lepszych trunkach....

RABATOL.PL

X