fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 4 grudnia, 2022
reklama

Dlaczego to zrobił? Teraz szuka go olsztyńska policja. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

WiadomościDlaczego to zrobił? Teraz szuka go olsztyńska policja. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wydział dw. Z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia wizerunku mężczyzny, który na stacji benzynowej bez wyraźnego powodu wyrwał klamkę w drzwiach forda mondeo. Właściciel pojazdu oszacował straty na kwotę ponad 1400 zł. W celu jak najszybszego dotarcia do sprawcy przestępstwa, Policja publikuje wizerunek mężczyzny odpowiedzialnego za zniszczenie mienia.

Pod koniec grudnia 2018 roku na stacji paliw przy ul. Śliwy w Olsztynie nieznany mężczyzna poprzez wyrwanie klamki dokonał zniszczenia drzwi forda mondeo. Właściciel pojazdu oszacował straty na kwotę ponad 1400 zł. Wizerunek mężczyzny podejrzanego o przestępstwo określone w art. 288§1 kk został zarejestrowany przez kamerę monitoringu stacji paliw, dzięki czemu Policja ma możliwość o zwrócenie się z pomocą w rozpoznaniu sprawcy zniszczenia mienia.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciu proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału d/w z Przestępczością p-ko Mieniu, osobiście przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub pod nr telefonu 89 522 38 44 a także 112. Informacje można również wysyłać mailowo: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl

reklama
reklama
reklama

12 KOMENTARZY

12 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze